Haba žaidimas " Kauliukų karalius "

Haba žaidimas " Kauliukų karalius "
Haba žaidimas " Kauliukų karalius " Haba žaidimas " Kauliukų karalius " Haba žaidimas " Kauliukų karalius "
Gamintojas HABA
Prekės kodas HB 303590
Ar turime: Turime!
Kaina 17.95€
Kiekis     - O GAL -   Į geidaraštį
Į palyginimo sąrašą

Pagaliau esi karalius! Visos tavo svajonės išsipildė! Patenkintas sėdi savo pilyje ir grožiesi savo nuostabiąja karalyste. Žalios pievos, aukšti kalnai ir skaidrios upės driekiasi kiek tik akys mato... Karalystei trūksta tik vieno  - gyventojų! Taigi, apie savo karalystės puikumą paskelbiat visoje šalyje – turtinguose miestuose, nykštukų dirbtuvėse ir kasyklose, bei orkams, fėjoms ir burtininkų mokiniams.

Pakuotės turinys:

6 žaidimo kauliukai, 

65 kortos (15 akimo kortų, 10 baudos kortų, 40 gyventojų kortų), 

1 žaidimo taisyklių instrukcija.

Pasiruošimas žaidimui:

Surūšiuokite žaidimo kortas į tris krūvas: kaimo, baudos ir gyventojų. Skirtingos žaidimų kortos turi skirtingas nugarėles. Tai palengvina jų rūšiavimą.

1. Surūšiuokite kaimo kortas į 5 krūvas pagal priekinę spalvą. Kiekvienos krūvos apačioje turi būti korta su skaičiumi 4, ant jos korta su skaičiumi 3, o ant viršaus korta su skaičiumi 2. Kaimo kortos turi būti rūšiuojamos pagal šią seką: miestas, kasykla, dirbtuvė, kaimas, užburtasis miškas. 

2.Sumaišykite visas gyventojų kortas ir užverstas padėkite į kairę nuo kaimo kortų eilės (apačioj). Paimkite pirmas penkias kortas iš šios krūvos ir atverstas padėkite po kaimo kortomis (dėkite iš dešinės į kairę).

3.Sumaišykite visas baudų kortas ir atverstas padėkite šiek tiek toliau nuo gyventojų kortų krūvos. Kairėje nuo baudų kortų krūvos paliekama vieta išmestų kortų krūvai. Paruoškite žaidimo kauliuką. 

Žaidimo instrukcija:

Žaiskite pagal laikrodžio rodyklę. Žaidimą pradeda vyriausias karalius. Žaidėjo ėjimas susideda iš 3 etapų:

1.Kauliuko metimas,

2a. Naujų gyventojų įgijimas (+ galimai naujo kaimo įkūrimas) arba

2b. Baudos kortos paėmimas,

3. Kortų eilės užpildymas. 

1. Kauliuko metimas

Paimkite šešis kauliukus ir pamėginkite juos išmesti taip, kad gautumėte vieną iš atverstų gyventojų kortų - idealiausia, kad gautumėt kortą su kuo didesniu skaičiumi.  Skaičius yra nurodytas kortos viršutiniame kairiajame kampe. Metant kauliuką galioja šios taisyklės:

* Kauliuką galima mesti daugiausiai 3 kartus. 

* Po kiekvieno metimo, galite sumažinti kauliukų skaičių ir mesti iš naujo likusius kauliukus. 

* Taip pat, galite vėl mesti kauliukus, kuriuos prieš atidėjote. 

* Po trečio metimo, visi taškai susumuojami. Jei norite, galite sustoti ir suskaičiuoti taškus anksčiau.

2a. Naujų gyventojų įgijimas

Jeigu kauliuko išmetimo rezultatas atitiks vieną iš atverstų gyventojų kortų, galite tą kortą pasiimti. Jeigu išmestas rezultatas atitiks daugiau nei vieną kortą, turite nuspręsti kurią pasiimti. Kortas kurias surenkate žaidimo eigoje turite atverstas dėti į atskirą karalystės krūvą, prie savęs. 

Gyventojų kortų reikalavimai yra pateikti kortų apžvalgoje, šios instrukcijos pabaigoje. 

Naujo kaimo įkūrimas

Norint valdyti sėkmingą karalystę vien gyventojų neužtenka, reikia įkurti ir naujus kaimus. Jeigu įvykdot reikalavimus kaimo kortai po kuria yra tokios pat spalvos gyventojo korta, tada galit pasiimti abi kortas. Jos yra padedamos į karalystės kortų krūvą. Kaimo korta yra dedama po gyventojo korta. 

2b. Baudos korta 

Jeigu išmesti kauliukai neatitinka nei vienų gyventojų kortoms reikalingų reikalavimų, turite pasiimti baudos kortą ir padėtį ją į savo karalystės krūvą. Ant kortos pavaizduoti taškai bus nuskaičiuojami nuo bendros taškų sumos žaidimo pabaigoje. Taip pat, turite pasiimti kortą iš atverstų gyventojų eilės ir padėti ją į išmestų kortų krūvą. 

3.Kortų eilės užpildymas.

Kadangi dabar yra laisva vieta gyventojų kortų eilėje, paslinkite visas kortas į dešinę pusę, kad laisva vieta atsidurtų po gyventojų kortų krūva. Paimkite vieną kortą iš gyventojų krūvos ir atverstą padėkite į tuščią vietą. 

Įspėjimas: Jeigu pasiimate hipnotizuotoją (žr. kortų aprašą) ir padedat papildomą gyventojų kortą, tai eilę turit papildyti dviem naujam gyventojų kortom. Tada perduodat žaidimo kauliuką sekančiam žaidėjui. 

Žaidimo pabaiga:

Žaidimas baigiamas, kai vienas iš žaidėjų pasiima paskutinę kortą iš šių krūvų:

Gyventojų kortų krūva

Baudų kortų krūva arba

Vienos iš gyventojų kortų krūvų

Kiekvienas žaidėjas suskaičiuoja savo karalystės krūvoj esančias kortas. Jeigu žaidėjai turi baudų kortų – jų vertė nuskaičiuojama nuo bendros taškų sumos. 

Žaidėjas turintis daugiausiai taškų skelbiamas žaidimo nugalėtoju. Jeigu yra lygiosios, laimi žaidėjas turintis mažiausiai baudų kortų. 

Kortų aprašas

Turtingas snobas

Visi šeši kauliukai turi parodyti lyginius arba nelyginius skaičius.

Arogantiškas elfas

Turite sudaryti skaičių seką iš tiek skaičių kiek yra parodytą kortoje (pvz. išridenti kauliukų skaičiai turi eiti eilės tvarka)

Efektas: Kai ateina laikas vėl ridenti kauliukus ir ant karalystės krūvos viršaus yra ši korta, galit ridenti kauliukus ne tris, o keturis kartus. Keturių metimų skaičiai bus sumuojami.  

Rūstus elfas

Turite išmesti kauliukus, kurie nurodyti ant kortos. 

Pašėlęs nykštukas 

Kauliukai turi būti tokios spalvos kokia nurodyta ant kortos. 

Linksmasis orkas

Savo kauliukų išmetimais turit sudaryti skaičių grupes ar poras: kiekvienas simbolis atitinka jūsų pasirinktą skaičių. Svarbu, kad skirtingi simboliai negali reikšti tų pačių skaičių. Galite nuspręsti kuris skaičius kokį simbolį atitinka. Kauliukų skaičius ant kortos nurodo kiek kauliukų reikia naudoti. 

Keistas grybų goblinas

Turit išmesti kauliukus tos spalvos kuri nurodyta ant kortos. Spalvą galite pasirinkti jau po metimo. 

Talentingas burtininko mokinys

Išmesti kauliukai turi būti ant kortos pavaizduotų spalvų. 

Efektas: Jeigu gaunate šią kortą, turite papildomą ėjimą. 

Darbščioji fėja 

Išmesti kauliukai turi būti ant kortos pavaizduotų spalvų. 

Papildomi taškai: Kuo daugiau šių kortų turite, tuo daugiau taškų už jas gaunate žaidimo pabaigoje. Už vieną šią kortą gaunate vieną tašką, už antrą, gaunate du taškus ir t.t. 

Hipnotizuotojas

Visų kauliukų suma negali viršyti 12. 

Efektas: Jeigu pasiimate šią kortą, taip pat papildomai galit paimti gyventojų kortą (įskaitant ir atitinkamą kaimo korta, jei ji yra), kuri yra hipnotizuotojui iš dešinės. Jeigu hipnotizuotojo korta yra dešiniame kortų krašte, papildomos kortos negaunate. 

Drakonas

Visų 6 kauliukų suma turi būti lygi arba didesnė už nurodytą vertę. 

Efektas: Jei gaunate šią kortą, turite ją atiduoti kitam žaidėjui ir jie pasideda kortą į savo karalystės krūvą. Žaidimo pabaigoje šiam žaidėjui bus nuskaičiuoti taškai. 

 

 

Rašyti atsiliepimą

Jūsų vardas


Jūsų atsiliepimas Pastaba: HTML nesiverčia!

Įvertinimas Blogas           Geras

Į žemiau esantį laukelį įveskite apsaugos kodą.Perkamiausios prekės
Palaikoma OpenCart
SPRAGTUKAS © 2020