Haba žaidimas" Drakono kvėpavimas "

Haba žaidimas" Drakono kvėpavimas "
Haba žaidimas" Drakono kvėpavimas " Haba žaidimas" Drakono kvėpavimas " Haba žaidimas" Drakono kvėpavimas "
Gamintojas HABA
Prekės kodas HB 303586
Ar turime: Turime!
Kaina 17.95€
Kiekis     - O GAL -   Į geidaraštį
Į palyginimo sąrašą

Jaudinantis kolekcionavimo žaidimas skirtas 2-4 žaidėjams nuo 5 metų amžiaus. 

Autoriai: Lena & Günter Burkhardt 

Iliustratorius: Daniel Döbner 

Redaktorius: Antje Gleichmann 

Žaidimo trukmė: ~15 min. 

Per vieną iš savo kelionių drakonų jaunikliai Mira, Feo, Luna ir Diego atrado neįprastą lobį - ledo luitą su joje įšalusiais brangakmeniais. Jie labai nori pasiimti šį lobį su savimi į jų olą, tačiau, deja, lobis per sunkus. Vieninelis būdas jį pargabenti - jį atšaldyti. Tačiau tai nėra tokia paprasta užduotis, kaip gali atrodyti. Jie dar nemoka kvėpuoti ugnimi, o tiesiog šilto oro nepakanka lobiui atšaldyti. Tačiau jie sugalvoja puikų planą - paprašyti tėvo pagalbos. Ir jiems pavyksta! Tėtis drakonas ištirpdo ledo luitą ir iš jo pabyra žėrintys brangakmeniai. Drakonų jaunikliai greitai surenka vertingą lobį ir parsineša jį į savo olą. Kuris surinks daugiausiai? 

Pakuotės turinys:

* Dėžės pagrindas su 4 skirtukais,

* 4 drakono jaunikliai,

* 1 žaidimo lenta,

* 5 brangakmenių plytelės,

* 9 ledo žiedai,

* 1 ledo luito plytelė,

Prieš žaidimą:

Padėkite tuščią dėžės pagrindą stalo viduryje. Paimkite keturis skirtukus, juos sudėkite kaip nurodyta, įstatykite į dėžės pagrindą. 

Patarimas: žaidimo pabaigoje, skirtukus galite palikti dėžės pagrinde. Likusias priemones sudėkite į skyrelius, o žaidimo lentą ir instrukciją padėkite ant viršaus. 

Atsargiai atskirkite kartonines dalis nuo jų pagrindo. Likusį kartoną galite išmesti. 

Pasiruošimas žaidimui:

Paprašykite suaugusiųjų pagalbos ruošiant žaidimą. 

Padėkite žaidimo lentą į dėžės pagrindą.

Padėkite ledo luito plytelę į pažymėtą vietą žaidimo lentos centre. 

Kiekvienas žaidėjas išsirenka po drakono jauniklį ir jį pastato pažymėtose vietose, žaidimo lentos kraštuose. 

Paruoškite ir šalia turėkite tėvą drakoną ir brangakmenių plyteles. 

Jei yra dalyvauja du arba keturi žaidėjai, sudėkite 8 ledo žiedus vieną ant kito aplink ledo luito plytelę. Jeigu žaidžia trys žaidėjai, sudėkite visus 9 žiedus. 

Atsargiai sudėkite brangakmenius. 

Patarimas: Tam, kad brangakmeniai neįkristų į skyles esančias žaidimo lentoje, jas galite uždengti brangakmenių plytelėmis. Paskui juos nuimkite. 

Brangakmeniai, kurie netelpa ant ledo gali būti dedami į žaidimo lentoje esančias skyles.

Žaidimo instrukcija:

Žaiskite pagal laikrodžio rodyklę. Žaidimą pradeda drąsiausias žaidėjas. Padėkite tėvą drakoną priešais save. Šiame raunde galėsite kvėpuoti ugnimi. Šis raundas susideda iš:

1. Pasirenkama brangakmenio plytelė

2. Pakeliamas ledo žiedas

3. Padalinami brangakmeniai

1. Brangakmenių pasirinkimas esant trims ar keturiems žaidėjams: žaidėjas esantis kairėje nuo žaidimą pradedančio žaidėjo (tėvas drakonas), paima vieną brangakmenių plytelę ir atversta padeda priešais save. Kiti žaidėjai paeiliui daro tą patį (pagal laikrodžio rodyklę). Paskutinis plytelę pasiima žaidimą pradedantis žaidėjas. Likusios plytelės lieka savo vietose. 

Brangakmenių pasirinkimas dviem žaidėjams: žaidėjas pradedantis žaidimą palaukia kol kitas žaidėjas paims plytelę, o paskui pats pasiima. Tada žaidėjai paima po dar vieną plytelę, ta pačia tvarka.

Svarbu: Atidžiai pažiūrėkite į ledą. Žaidėjas esantis tėvas drakonas ištirpdys viršutinį ledo žiedą t.y. jį nuims. Pažiūrėkite kokios brangakmenis turi didžiausia tikimybę nukristi ir pasiimkite atitinkamos spalvos plytelę.

2. Ledo žiedų nuėmimas

Atsargiai nuimkite ledo žiedą. Dėl žiedo nuėmimo pradės kristi brangakmeniai. Vadovaukitės šiomis taisyklėmis:

* Ledo žiedo pakėlimui galite naudoti vieną arba dvi rankas. 

* Pirštai gali liestis tik prie viršutinio ledo žiedo. Taip pat, leidžiama liestis prie brangakmenių. 

* Brangakmenius, kurie yra ant ledo žiedo, galima paslinkti arba leisti jiems kristi. 

Galite pabandyti tokią strategiją: nuimkite žiedą kuo atsargiau, kad kiti žaidėjai gautų kuo mažiau brangakmenių. Tačiau visada laikykitės taisyklių. Kartais brangakmeniai gali nukristi į žaidimo lentoje esančias skyles. Šie brangakmenys atitenka tėčiui drakonui. 

Ledo žiedas išimamas iš žaidimo. 

3. Lobio dalybos

Pasižiūrėkite į savo brangakmenių plytelės spalvą. Pasiimkite visus tos spalvos brangakmenius nuo žaidimo lentos (jeigu žaidžiate su dviem žaidėjais, paimkite abiejų spalvų brangakmenius). Sudėkite juos į savo olą prie drakono jauniklio. Eigu ant žaidimo lentos nėra jūsų spalvos brangakmenių – šiame raunde nieko negaunate. Žaidėjai paeiliui, pagal laikrodžio rodyklę susirenka atitinkamos spalvos lobius. Likęs lobis pastumiamas į žaidimo lentos skyles ir atitenka tėčiui drakonui. Perduokite tėtį drakoną sekančiam žaidėjui (pagal laikrodžio rodyklę). Prasideda sekantis raundas. 

Žaidimo pabaiga:

Žaidimas baigiamas, kai nuimamas paskutinis ledo žiedas. Pabaikite raundą ir išsidalinkite lobį, kuris yra ne ant ledo. Išsiaiškinkite kas laimėjo. Pakelkite žaidimo lentą ir suskaičiuokite lobį esantį drakono jaunikių olose. Žaidėjas turintis daugiausiai lobio laimi žaidimą. Jeigu nepavyksta suskaičiuoti, sudėkite brangakmenius į eilę ir žaidėjas, kieno eilė ilgiausia, yra laimėtojas.

Tačiau, nepaisant visko, slaptas žaidimo nugalėtojas yra tėtis drakonas, kurio dėka lobis buvo išimtas iš ledo. 

Žaidimo variacija jaunesniems žaidėjams:

Žaidimo pradžioje brangakmenių plytelės yra užverčiamos. Kiekvienas žaidėjas pasiima po plytelę ir atverstą padeda prieš save. Ši plytelė galioja viso žaidimo metu, visuose raunduose. 

Žaidimo variantas gudriems žaidėjams:

Kiekvieno raundo metu žaidėjai pasiima po užverstą brangakmenio plytelę. Tai reiškia, kad žaidėjai sužino kas kokios spalvos brangakmenius rinks tik kai dalinasi plyteles. 

Pastaba:

Jeigu brangakmeniai nukrenta nuo ledo dar vykstant dalyboms arba tarp raundų, juos tiesiog reikia grąžinti į vietą. Jeigu netyčia nustumsit brangakmenį, kuris pagal spalvą priklauso kitam žaidėjui ir jis nukris į skylę žaidimo lentoje, vadinasi turite atiduoti nukentėjusiam žaidėjui savo brangakmenį. 

 

Rašyti atsiliepimą

Jūsų vardas


Jūsų atsiliepimas Pastaba: HTML nesiverčia!

Įvertinimas Blogas           Geras

Į žemiau esantį laukelį įveskite apsaugos kodą.Perkamiausios prekės
Palaikoma OpenCart
SPRAGTUKAS © 2020