Haba žaidimas" Sraigių lenktynės "

Haba žaidimas" Sraigių lenktynės "
Haba žaidimas" Sraigių lenktynės " Haba žaidimas" Sraigių lenktynės " Haba žaidimas" Sraigių lenktynės "
Gamintojas HABA
Prekės kodas HB 304558
Ar turime: Turime!
Kaina 23.95€
Kiekis     - O GAL -   Į geidaraštį
Į palyginimo sąrašą

Smagus sraigių lenktynių žaidimas skirtas 2-4 žaidėjams nuo 5 metų amžiaus. 

Autorius: Wilfried ir Marie Fort

Redaktorius: Kristin Dittmann

Iliustratorius: Gabriela Silveira

Žaidimo trukmė: ~15 min. 

Žaidimo tikslas:

Šešios spalvotos sraigės pasiruošusios lenktynėms gražiajame sode. Pasiruošk, dėmesio… Pirmyn! Žaidėjas, kurio sraigė greičiausiai pasiekia pakylą, gauna daugiausiai taškų ir laimi žaidimą. 

Pakuotės turinys:

*1 pakyla,

*1 pakuotės pagrindas,

*1 žaidimo lenta,

*6 sraigęs + magnetinės folijos,

*12 lenktynių kortų,

*2 žaidimo kauliukai.

Prieš pirmą žaidimą:

Priklijuokite magnetinę foliją prie sraigės. Labai svarbu yra tvirtai priklijuoti foliją. Paprašykite suaugusiųjų pagalbos. 

Pasiruošimas žaidimui:

Pasirinkite vieną iš žaidimo lentos pusių (A - pradedantiesiems, B - pažengusiems) ir padėkite žaidimo lentą į stalo vidurį. Padėkite pakuotės pagrindą atviroj erdvėj žaidimo lentoje. Tarpai pakuotes pagrinde yra padaryti atsitiktine tvarka. Padėkite pakylą pakuotės pagrindo apačioje. Pastatykite visas sraigės prie starto ir paruoškite žaidimo kauliuką. Išmaišykite lenktynių kortas ir duokite po vieną užverstą kortą kiekvienam žaidėjui. Kiekvienas pasižiūri į savo kortą ir nerodo jos kitiems. Kortos nurodo kurią sraigę jus turit nuvesti iki finišo pirmą. Stenkitės kuo greičiau nuvesti savo sraigę iki pakylos, nes tik pasiekę pakylą gausite taškus. 

Žaidimo instrukcija:

Atidžiai apžiūrėkite sraiges. Ant kiekvienos sraigės kiauto yra po simbolį. Tokius pat simbolius rasite ir ant abiejų žaidimo kauliukų. Taip pat, atkreipkite dėmesį į žaidimo lentą ir pakuotės pagrindą, nes čia driekiasi sraigių kelias pergalės link. Vienas arba daugiau simbolių yra pavaizduoti ant kiekvienos šio kelio atkarpos. Žaiskite pagal laikrodžio rodyklę. Žaidimą pradeda tas, kuris neseniai rankose laikė sraigę. Šis žaidėjas išmeta žaidimo kauliukus. Vienas kauliukas rodo kurią sraigę reikės paslinkti, o antras rodo kur ją reikės paslinkti. 

Kas iškrito?

Du vienodi simboliai: padėkite sraigę su atitinkamu simboliu į sekančią kelio atkarpą su tuo pačiu simboliu. Nesvarbu ar ant tos pačios atkarpos yra ir kiti simboliai. 

Du skirtingi simboliai: padėkite sraigę su atitinkamu simboliu į sekančią kelio atkarpą su kitu simboliu. 

Jeigu kita sraigė jau stovi ant iškritusio simbolio - kelias užblokuotas. Tokiu atveju, žaidėjas turi pastatyti savo sraigę ant kitos sraigės, kurios kiautas yra pažymėtas iškritusiu simboliu (galimi daugiau nei dviejų sraigių bokštai). 

Jeigu sraigė atsiduria po kita sraige - ji nebegali žaisti. Jeigu žaidėjui iškrenta šios sraigės simbolis, jis turi paslinkti sraigę su antru iškritusiu simboliu į sekančią atitinkamą atkarpą. Jeigu nei viena iš sraigių negali būti judinama, paskutinė (laisva) sraigė paslenkiama per vieną atkarpą į priekį. 

Sraigių kelias iki pakylos driekiasi ir per pakuotės pagrindo šoną į viršų. Gravitacijos jėga neleidžia statyti sraigių vieną ant kitos šiame kelio ruože. Todėl sraigės lenkia savo varžoves ir atsistoja ant sekančios laisvos atkarpos su iškritusiu simboliu. 

Pakyla

Jeigu tarp sraigės ir pakylos nebėra simbolių - sraigė užkeliama ant pakylos. Pirma sraigė užima pirmąją vieta, antra - antrąją, o trečia - trečiąją. Jei abi sraigės su iškritusiais simboliais jau yra finišavusios, paskutinė (laisva) sraigė paslenkiama per vieną vietą į priekį. 

Žaidimo pabaiga:

Žaidimas baigiamas, kai visos trys pakylos vietos yra užimtos. Tada prasideda taškų skirstymas. Apverskite savo lenktyniu kortas ir pažiūrėkite kurios iš pavaizduotų sraigių stovi ant pakylos. Jeigu turi kortą su pirmąją vietą pelniusia sraige - gauni tris taškus, jei antrąją - du taškus, jei tračiąją - vieną tašką. Susumuokite savo taškus. Daugiausiai taškų turintis žaidėjas skelbiamas nugalėtoju. Galimos lygiosios. 

 

Rašyti atsiliepimą

Jūsų vardas


Jūsų atsiliepimas Pastaba: HTML nesiverčia!

Įvertinimas Blogas           Geras

Į žemiau esantį laukelį įveskite apsaugos kodą.Palaikoma OpenCart
SPRAGTUKAS © 2020