Haba žaidimas " Suskaičiuok žirnius"

Haba žaidimas " Suskaičiuok žirnius"
Haba žaidimas " Suskaičiuok žirnius" Haba žaidimas " Suskaičiuok žirnius" Haba žaidimas " Suskaičiuok žirnius"
Gamintojas HABA
Prekės kodas HB 304275
Ar turime: Turime!
Kaina 9.95€
Kiekis     - O GAL -   Į geidaraštį
Į palyginimo sąrašą

Strateginis skaičiavimo žaidimas skirtas 2-5 žaidėjams nuo 6  metų amžiaus.

Žaidimo autorius: Thade Precht

Iliustratorius: Oliver Freudenreich

Redaktorius: Tim Rogasch

Žaidimo trukmė: 10-15 min.

Žirniai! Žirniai visur aplink... ir jie visi susimaišę! Sudėliok visus žirnius nuo vieno iki šešių teisinga tvarka ir gauk milžiniškus žirnius kaip atlygį! Žaidėjai rūšiuos, skaičiuos ir mainysis žirniais. Saugokitės žirnių vagių ir blogųjų žirnių! Laimėti gali padėti net ir, atrodytų, nevertingiausia žirnių košė. Jei sumaniai rūšiavote žirnius atitinkama tvarka, žaidimo pabaigoje tapsite žirnių skaičiavimo čempionu su pačiais didžiausiais žirniais!

Pakuotės turinys:

123 žirnių kortos (87x žirnių taškų kortos, 21x žirnių košės korta, 5x žirnių vagys, 5x blogieji žirniai, 5x papildomi žirniai),

12 milžiniški žirniai (pergalės taškai),

1 žaidimo taisyklių instrukcija.

Pasiruošimas žaidimui: 

Išdėliokite užverstas kortas ant stalo ir jas kruopščiai jas sumaišykite. Pasidėkite 12 milžiniškų žirnių netoliese.

Žaidimo instrukcija:

Žaiskite pagal laikrodžio rodyklę. Žaidimą pradeda vyriausias žaidėjas. Žaidėjo ėjimas susideda iš šių veiksmų: atverskite kortas, padėkite žirnių taškų kortas ir, esant poreikiui, apsikeiskite žirnių taškų kortomis.

Kortų atvertimas: Pirmasis žaidėjas atverčia bet kurias keturias žirnių kortas ir jas pasiima. Šios keturios kortos nurodo šiuos galimus veiksmus:

Žirnių taškų korta (žalias ir raudonas fonas): žaidėjas gali įdėti šias į savo kortų kolekciją. Žr. skyrių "Žirnių taškų kortų sudėjimas".

Žirnių košė: Šios kortos neturi nominalios vertės, bet žaidėjas jas renka ir pasideda į savo kortų krūvą. Vis dėlto, žaidimo pabaigoje, jos gali nulemti žaidimo nugalėtoją.

Blogieji žirniai: Savo ėjimo metu, žaidėjas gali padėti šią kortą priešais kitą žaidėją, kuris bus priverstas praleisti savo ėjimą. Po to, korta yra pašalinama iš žaidimo ir padedama į dėžę. Žaidėjas taip pat gali atidėti blogojo žirnio kortą ir panaudoti ją per kitą savo ėjimą.

Žirnių vagis: žaidėjas gali panaudoti šią kortą prieš kitą žaidėją norėdamas iš jo pavogti žalią žirnių taškų kortą. Svarbu: Raudonos žirnių taškų kortos ir mažesnės vertės kortos negali būti vagiamos. Pavogtos kortos keliauja tiesiai pas žaidėją, kuris panaudojo žirnių vagies kortą. Po panaudojimo, vagies korta pašalinama iš žaidimo ir padedama į dėžę. Žaidėjas taip pat gali atidėti vagies kortą ir panaudoti ją per kitą savo ėjimą.

Papildomi žirniai: kai žaidėjas išima šią kortą iš žaidimo ir padeda ją į dėžę, šis žaidėjas gali atversti dar tris žirnių kortas esančias ant žaidimo stalo ir naudoti jas savo ėjime.

Žirnių taškų kortų sudėjimas:

Kiekvienas žaidėjas stengiasi sudėlioti pilną skaičių seką nuo 1 iki 6 naudodamas žirnių taškų kortas.

Žirnių taškų kortos yra dedamos iš kairės į dešinę, didėjančia tvarka.

Vienodos vertės žirnių kortos yra dedamos viena ant kitos.

Raudonos taškų kortos apsaugo visas po jomis esančias kortas nuo žirnių vagių. Šios kortos negali būti keičiamos į kitas kortas.

Kortų keitimas:

Po to, kai žaidėjas atverčia žirniu taškų kortas ir, esant reikalui, pasiima jas sau, žaidėjas turi teisę pasikeisti bet kokį kiekį savo neapsaugotų žalių žirnių kortų į kitų žaidėjų kortas. Kitų žaidėjų sutikimas tam nereikalingas. Keičiamų kortų vertės suma turi būti visada vienoda.

Pilnos skaičių sekos sudarymas:

Kai žaidėjas surenka tinkamą skaičių seką nuo 1 iki 6, jis pasiima savo kortas ir padeda jas į dėžę, o mainais gauna milžinišką žirnį.

Žaidimo pabaiga:

Žaidimas baigiamas, kai visos kortos esančios stalo viduryje yra atverčiamos ir panaudotos. Žaidėjas surinkęs daugiausiai milžiniškų žirnių yra nugalėtojas. Jeigu yra lygiosios, laimi tas, kuris turi daugiausiai žirnių košės kortų.

 

Rašyti atsiliepimą

Jūsų vardas


Jūsų atsiliepimas Pastaba: HTML nesiverčia!

Įvertinimas Blogas           Geras

Į žemiau esantį laukelį įveskite apsaugos kodą.Palaikoma OpenCart
SPRAGTUKAS © 2020