Ką padovanoti vaikui pagal Zodiako ženklą
Naujausi straipsniai

SPRAGTUKO mažieji draugai iš Amatukai.lt parengė dar vieną pamokėlę - kaip pasidaryti iš gipso išlietą paveikslėlį. "Kūrybinis rinkinys- gipso liejimas iš parduotu...

Skaityti toliau

Vyrauja neoficiali nuomonė, jog HABA stalo žaidimai vaikams - numeris vienas Europoje. Kodėl? Dėl kelių priežasčių. Visų pirma, HABA viską kuria ir gamina tik vaikams, vaikams ir dar kartą vaikams....

Skaityti toliau

Spragtukas turi naują draugą - darbelių vaikams įkvėpėją tinklalapį Amatukai.lt. Džiaugiamės tokia draugyste, nes juk Spragtuko parduotuvėlėj...

Skaityti toliau

Jei laukiatės mažylio ar auginate vaikutį, galbūt jums bus įdomu sužinoti, kokie vaikų vardai buvo populiariausi 2013 metų antrąjį pusmetį. Skelbiame populiariausių vardų dešimtukus.

...
Skaityti toliau

Gimtadieniai, Kalėdos ar šiaip ypatingos progos - neretai atsiduriame prie vaikiškais žaislai apkrautomis lentynomis, ieškodami vaikui ypatingos dovanos. Astrologijos specialistai skuba į pagalbą i...

Skaityti toliau

"Aš neturiu jokio ypatingo talento. Aš tiesiog aistringai smalsus," - sakė žymusis Albertas Einšteinas. Vaikai - maži smalsučiai, kuriems viskas įdomu, todėl svarbu parinkti jiems tokius žaislus, k...

Skaityti toliau

Ką padovanoti vaikui (pagal Zodiako ženklą)

Kategorija: Šventės Įrašo data: 2014-01-13 Komentarai: 0

Gimtadieniai, Kalėdos ar šiaip ypatingos progos - neretai atsiduriame prie vaikiškais žaislai apkrautomis lentynomis, ieškodami vaikui ypatingos dovanos. Astrologijos specialistai skuba į pagalbą ir pasakoja, kokios dovanos labiausiai nudžiugins mažuosius pagal jų Zodiako ženklą.

Avinas

Tai dažniausiai judrūs ir nuotykius mėgstantys vaikai. Jiems pirkite žaislus - veiksmo figūrėles, superherojus, sporto priemones, palapinę iškyloms, aitvarą, dviratį, rogutes ar riedlentę. Išvykos į pasilinksminimo parką ar zoologijos sodą taip pat sukels džiugias vaiko emocijas.

 

Jautis

Šiems vaikams patinka viskas, kas paprasta. Mažiesiems Jautukams patiks viskas, kas minkšta ir švelnu, kaladėlės, dėžutės ypatingiems daiktams laikyti ar žaislinė virtuvėlė su žaisliniais maisto produktais. Jautis - Žemės ženklas, tad jam tiks viskas, kas susiję su sodininkyste ir gamta. Mažas šiltnamiukas, saujelė sėklų, laistytuvėlis ir vazonėliai gali būti puiki dovana.

 

Dvyniai

Šiems vaikams patiks įvairūs proto veiklą stimuliuojantys žaislai ir žaidimai. Stalo žaidimai, konstruktoriai, galvosūkiai, mašinėlės, traukinukai. Vyresniesiems Dvyniukams telefonas bus dangiška dovana, tačiau iš karto pasirūpinkite išankstinio mokėjimo kortele, nes šiems vaikams patinka kalbėti! Knygos taip pat patiks Dvyniams.

 

Vėžys

Šie vaikai yra Zodiako švelnuoliai, todėl jiems reikia ko nors minkšto ir švelnaus - minkšti žaisliukai, pagalvėlės ar net minkštutės antklodėlės. Vėžiukams labai patinka kamuoliai, apvalūs kaip mėnulis. Lėlių namas, žaislinė virtuvėlė ar pripučiamas baseinas gali būti puikiomis dovanomis, Mažajam Vėžiui gali patikti palapinė, nes primena namus. Vonios žaislai ar reikmenys taip pat patiks vandenį mėgstantiems Vėžiukams.

 

Liūtas

Tai dramos vaikai, todėl neapsiriksite padovanoję kaukę ar karnavalinius drabužius, ką nors, kuo jie galėtų persirengti ir periskūnyti. Neprašausite, padovanoję bilietus į kiną ar teatrą ar mėgstamų filmų DVD. Liūtas labai kūrybingas ženklas, tad bet koks kūrybinis rinkinys jiems pravers: mozaika, siuvimas, gipso liejimas, piešimas ir t. t.

 

Mergelė

Šie mažieji Žemės ženklo atstovai dalinasi savo aistra žemiškiems dalykams su Jaučiukais ir Ožiaragiukais. Šiems vaikams labai patiks daržovių sėklos, turėti savo pačių sodininkystės priemones ir lopinėlį žemės - Mergelių rojus. Kaip ir Dvyniukams, kurių ženklą globoja Merkuriojis, Mergelėms patiks knygos ir stalo žaidimai. Šiems vaikams visai patiks ir tokios priemonės kaip skaičiavimo mašinėlės.

 

Svarstyklės

Šiems vaikams patinka bet kokie interaktyvūs žaislai. Be to, jiems labai patinka grožis, todėl Svarstykliukas įvertins bet kokį estetinį daiktą. Karaokė grotuvas suteiks jiems daug džiaugsmo, taip pat pravers piešimo rinkinys. Muzikiniai diskai, saldumynai (šie vaikai dažniausiai būna smaližiai) ar ypatinga lėlė - patiks Svartyklėms.

 

Skorpionas

Šie vaikai dievina mįsles ir paslaptis, todėl patiks viskas, kas mįslinga, pavyzdžiui, stalo žaidimai apie užuominas, galvosūkiai ir dėlionės ar vaikiški detektyvai. Dienoraštis su spynele - puiki dovana Skorpioniukei. Rinkinys pirštų antspaudams tyrinėti mažąjį Skorpioną tiesiog pradžiugins.

 

Šaulys

Šie vaikai "laukinukai", jie tiesiog gyvena lauke ir į namus permiegoti ar pavalgyti mamoms ir tėčiams dažnai prisišaukti būna problematiška. Puikiai tiks palapinė, krepšelis iškyloms, iškylų priemonės ir įrankiai. Gaublys patenkins jų smalsumą likusiu pasauliu. Puikiai tiks ir vaikiškas lagaminas. Šauliukams patiks knygos ar bet kas iš kitos kultūros.

 

Ožiaragis

Šie vaikai rimtesni ir jiems išrinkti dovaną gana sudėtinga, nes neretai atrodo mažaisiais suaugėliais. Jiems gali patikti laikrodukas ant rankos ar sieninis laikrodis į jų kambarį (jei jie jau pažįsta valandas). Mežesniesiems patiks mokomieji laikrodukai. Mažiesiems Ožiaragiams patiks nauja kuprinė, penalas, kompiuteriniai žaidimai. Ožiaragis - Žemės ženklas, todėl šiems vaikams patiks sodininkystės įrankiai, sėklos, laistytuvėlis ir pan.

 

Vandenis

Šiems vaikams patinka viskas, kas neįprasta ir kitoniška. Bet kokia elektronikos priemonė jiems patiks, pavyzdžiui, elektroniniai žaidimai, kompiuteriai ir kompiuteriukai. Vandeniukams patiks rinkiniai savo žaisliukams pasidaryti. Be to, tai vaikai, kuriems patiks bet kokios labdaringos "akcijos", pavyzdžiui, gautus pinigėlius ar žaisliukus padovanoti skurdžiau gyvenantiems vaikams.

 

Žuvys

Šie vaikai - Zodiako svajotojai. Jie turi glaudų ryšį su vandeniu, todėl įvairios dovanos maudynėms puikiai tiks. Žuviuką padžiugins akvariumas su žuvytėmis ar net paveiksliukas su pajūrio nuotrauka. Mažesniesiems patiks vonios žaisliukai, o vyresnėlius nustebins filmavimo kamera, bilietai į kiną ar muzikiniai diskai.

Žymos: Dovanos vaikams

Komentuoti

Apsaugos kodas


Palaikoma OpenCart
SPRAGTUKAS © 2019