HABA stalo žaidimai vaikams
Naujausi straipsniai

SPRAGTUKO mažieji draugai iš Amatukai.lt parengė dar vieną pamokėlę - kaip pasidaryti iš gipso išlietą paveikslėlį. "Kūrybinis rinkinys- gipso liejimas iš parduotu...

Skaityti toliau

Vyrauja neoficiali nuomonė, jog HABA stalo žaidimai vaikams - numeris vienas Europoje. Kodėl? Dėl kelių priežasčių. Visų pirma, HABA viską kuria ir gamina tik vaikams, vaikams ir dar kartą vaikams....

Skaityti toliau

Spragtukas turi naują draugą - darbelių vaikams įkvėpėją tinklalapį Amatukai.lt. Džiaugiamės tokia draugyste, nes juk Spragtuko parduotuvėlėj...

Skaityti toliau

Jei laukiatės mažylio ar auginate vaikutį, galbūt jums bus įdomu sužinoti, kokie vaikų vardai buvo populiariausi 2013 metų antrąjį pusmetį. Skelbiame populiariausių vardų dešimtukus.

...
Skaityti toliau

Gimtadieniai, Kalėdos ar šiaip ypatingos progos - neretai atsiduriame prie vaikiškais žaislai apkrautomis lentynomis, ieškodami vaikui ypatingos dovanos. Astrologijos specialistai skuba į pagalbą i...

Skaityti toliau

"Aš neturiu jokio ypatingo talento. Aš tiesiog aistringai smalsus," - sakė žymusis Albertas Einšteinas. Vaikai - maži smalsučiai, kuriems viskas įdomu, todėl svarbu parinkti jiems tokius žaislus, k...

Skaityti toliau

HABA stalo žaidimai vaikams

Kategorija: Žaislai, žaisliukai Įrašo data: 2014-01-31 Komentarai: 0

Vyrauja neoficiali nuomonė, jog HABA stalo žaidimai vaikams - numeris vienas Europoje. Kodėl? Dėl kelių priežasčių. Visų pirma, HABA viską kuria ir gamina tik vaikams, vaikams ir dar kartą vaikams. Antra, kurdami tokius žaidimus, HABA specialistai bendradarbiauja su vaikų raidos mokslininkais, institutais. Rezultatas? Įdomūs, linksmi, įtraukiantys stalo žaidimai tiek 2 metukų mažyliams, tiek vyresnėliams bei visai dideliems jų tėveliams ir mamytėms!

Netikite? Pabandysime paaiškinti. Na, pavyzdžiui, pirmą kartą pravėrus žaidimo dėžutę, pasigirs dvimečio "Och, ach, uch", nes žaidimai susideda ne tik iš tvirtos dailiai išmargintos lentos bet ir įvairių medinių mielų detalių.

Štai muzikiniame žaidime "Ding dong miške" mažylis ras įvairių muzikinių instrumentų ir juos išbandys kartu su maža pelyte Mia, lankydamas įvairius miško žvėrelius. Žaisti, kurti istoriją ir groti - argi ne puiki veikla?!

Stalo žaidimo dėžutėje "Kur mano maistas?" rasite lentą, kartoninį tvartą ir medines naminių gyvūnų figūrėles. Žaisdami sužinosite apie naminių gyvūnus tai, ko nežinojote. Ypač, jei leisite apie juos papasakoti vaikui.

Stalo žaidimas "Pirmasis vaismedžių sodas" lyg sodo gėrybių prikrautas krepšys. Kartu su vaikučiu teks įveikti išdykusį varniuką, o tuo pačiu susipažinti su vaisių spalvomis ir formomis.

Vyresnėliai į naują žaidimą galbūt reaguos santūriau, tačiau žibančias akis tikrai išvysite, kai kartu apžiūrinėsite jiems skirtus žaidimus. O žaisdami džiaugsitės savo augančiais gudručiais.

Štai stalo žaidimo "Ragainaitė" metu užmaršuolei raganaitei padėsite išvirti magišką eliksyrą.

O "Krintančių kojinių" žaidime žaibišku greičiu turėsite kovoti su kojinių monstriuku ir surūšiuoti kojines, iš kurių jis išvirė tikrą košę.

Na, o pavyzdžiui judrus ir linksmas žaidimas "Šokantys kiaušiniai" suteiks gausybę smagių akimirkų visai šeimai. Ir kaip gi nesijuokti, jei tėtis bando begti su kiaušinių pažastyje, mama suspaudusi prie kaklo. Maži juokai, kai su šokančiu kiaušiniu teks susitvarkyti pačiam!

Susidomėjote? Tuomet apžiūrėkite visus HABA stalo žaidimus vaikams, kuriuos išdėliojome į parduotuvės Spragtukas lentynas! Spauskite čia.

Žymos: Stalo žaidimai

Komentuoti

Apsaugos kodas


Palaikoma OpenCart
SPRAGTUKAS © 2019