<![CDATA[Naujausi straipsniai - SPRAGTUKAS]]><![CDATA[Kaip išrinkti vaikui tinkamiausią žaislą. Nuo 6 mėnesių]]>

"Aš neturiu jokio ypatingo talento. Aš tiesiog aistringai smalsus," - sakė žymusis Albertas Einšteinas. Vaikai - maži smalsučiai, kuriems viskas įdomu, todėl svarbu parinkti jiems tokius žaislus, kurie būtų tinkami pagal amžių.

]]>
15Sun, 17 November 2013 00:00:00 Europe/Vilnius
<![CDATA[Ką padovanoti vaikui (pagal Zodiako ženklą)]]>

Gimtadieniai, Kalėdos ar šiaip ypatingos progos - neretai atsiduriame prie vaikiškais žaislai apkrautomis lentynomis, ieškodami vaikui ypatingos dovanos. Astrologijos specialistai skuba į pagalbą ir pasakoja, kokios dovanos labiausiai nudžiugins mažuosius pagal jų Zodiako ženklą.

]]>
18Mon, 13 January 2014 00:00:00 Europe/Vilnius
<![CDATA[Populiariausi vaikų vardai 2013 metais]]>

Jei laukiatės mažylio ar auginate vaikutį, galbūt jums bus įdomu sužinoti, kokie vaikų vardai buvo populiariausi 2013 metų antrąjį pusmetį. Skelbiame populiariausių vardų dešimtukus.

]]>
19Tue, 21 January 2014 00:00:00 Europe/Vilnius
<![CDATA[Kaip pasidaryti erdvinę kambario puošmeną]]>

Spragtukas turi naują draugą - darbelių vaikams įkvėpėją tinklalapį Amatukai.lt. Džiaugiamės tokia draugyste, nes juk Spragtuko parduotuvėlėje tiek kūrybinio įkvėpimo mažiesiems. Šį kartą Amatukai.lt pristato, kaip pasidaryti erdvinį paveikslą iš Elf market kūrybinio rinkinio.

]]>
20Thu, 30 January 2014 00:00:00 Europe/Vilnius
<![CDATA[HABA stalo žaidimai vaikams]]>

Vyrauja neoficiali nuomonė, jog HABA stalo žaidimai vaikams - numeris vienas Europoje. Kodėl? Dėl kelių priežasčių. Visų pirma, HABA viską kuria ir gamina tik vaikams, vaikams ir dar kartą vaikams. Antra, kurdami tokius žaidimus, HABA specialistai bendradarbiauja su vaikų raidos mokslininkais, institutais. Rezultatas? Įdomūs, linksmi, įtraukiantys stalo žaidimai tiek 2 metukų mažyliams, tiek vyresnėliams bei visai dideliems jų tėveliams ir mamytėms!

]]>
21Fri, 31 January 2014 00:00:00 Europe/Vilnius
<![CDATA[Kaip iš gipso išlieti paveikslėlį]]>

SPRAGTUKO mažieji draugai iš Amatukai.lt parengė dar vieną pamokėlę - kaip pasidaryti iš gipso išlietą paveikslėlį. "Kūrybinis rinkinys- gipso liejimas iš parduotuvės  www.eimezaisti.lt  vieną akimirką leis pasijausti tikrais išskirtinio amato meistrais, o kitą akimirką tikrų tikriausiais dailininkais."

 

]]>
22Mon, 24 February 2014 00:00:00 Europe/Vilnius