Matti namuko tipo medinė lovytė vaikams

Matti namuko tipo medinė lovytė vaikams
Matti namuko tipo medinė lovytė vaikams Matti namuko tipo medinė lovytė vaikams Matti namuko tipo medinė lovytė vaikams Matti namuko tipo medinė lovytė vaikams Matti namuko tipo medinė lovytė vaikams
Gamintojas HABA
Prekės kodas HB 8370/8375
Ar turime: Turime!
Kaina 999.00€
Kiekis     - O GAL -   Į geidaraštį
Į palyginimo sąrašą

Matti baldų sistema (gamintojas HABA (Vokietija) – baldai gyvenimui ir geram jausmui. Jie yra individualūs ir kaip sistemos dalis, jie stabilūs ir auga kartu su savo šeimininkais, greitai surenkami, lengvai keičiami, pagaminti iš aukštos kokybės buko medienos. Matti filosofija – Įtikinamas stabilumas, įspūdingas funkcionalumas, įkvepiantis dizainas, natūralaus medžio estetika, ryškios ir drąsios spalvosmadingos baltos spalvos. Jūsų norai – Matti komandos norai.

Rėmas pagamintas iš buko medienos masyvo, galai iš buko medienos faneros. Lovytė padengta akriliniu vandens pagrido ekologiniu laku. Yra galimybė rinktis iš 6 spalvų ( tik lovytės galai ): natūrali buko, balti, violetiniai, tamsiai mėlyni, tamsiai žali, tamsiai geltoni. Lovytės išmatavimai L 211 x W 107 x H 133 cm. Visa dviejų aukštų Matti lovytės sistema susideda iš vienos HB 8370 medinės lovytės, HB  8375 konversijos rinkinio (medinis rėmas, kopėčios, plieniniai bėgiai, audinio apdaila), kuris gali būti su 3 skirtingomis audinio spalvomis: violetine, raudona, mėlyna.

Baldų pristatymas pagal iš anksto suderintą užsakymą. Jei užsakymo suma virš 500 EUR, kaina nurodyta su pristatymu į vietą.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Papildomai reikia:

HB 8589, Matti grotelinis rėmas lovytei. Kaina 129 EUR.

Išmatavimai L 200 x W 100 x H 5 cm.

Čiužinys, kurio išmatavimai L 200 x W 100 x H 16 cm.

Taip pat yra galimybė užsakyti gaubtą virš lovytės HB 8376. Kaina 329 EUR. Galutinis lovytės aukštis bus 209 cm.

Rašyti atsiliepimą

Jūsų vardas


Jūsų atsiliepimas Pastaba: HTML nesiverčia!

Įvertinimas Blogas           Geras

Į žemiau esantį laukelį įveskite apsaugos kodą.Perkamiausios prekės
Palaikoma OpenCart
SPRAGTUKAS © 2018