Matti dviejų aukštų medinė lovytė vaikams

Matti dviejų aukštų medinė lovytė vaikams
Matti dviejų aukštų medinė lovytė vaikams Matti dviejų aukštų medinė lovytė vaikams Matti dviejų aukštų medinė lovytė vaikams Matti dviejų aukštų medinė lovytė vaikams Matti dviejų aukštų medinė lovytė vaikams Matti dviejų aukštų medinė lovytė vaikams Matti dviejų aukštų medinė lovytė vaikams Matti dviejų aukštų medinė lovytė vaikams Matti dviejų aukštų medinė lovytė vaikams
Gamintojas HABA
Prekės kodas HB 8370/8377
Ar turime: Turime!
Kaina 1469.00€

Turimi variantai


* Pasirinkite lovytės konversijos rinkinį:

* Pasirinkite lovytės priedus:

Kiekis     - O GAL -   Į geidaraštį
Į palyginimo sąrašą

Matti baldų sistema (gamintojas HABA (Vokietija) – baldai gyvenimui ir geram jausmui. Jie yra individualūs ir kaip sistemos dalis, jie stabilūs ir auga kartu su savo šeimininkais, greitai surenkami, lengvai keičiami, pagaminti iš aukštos kokybės buko medienos. Matti filosofija – Įtikinamas stabilumas, įspūdingas funkcionalumas, įkvepiantis dizainas, natūralaus medžio estetika, ryškios ir drąsios spalvosmadingos baltos spalvos. Jūsų norai – Matti komandos norai.

 

Rėmas pagamintas iš buko medienos masyvo, galai iš buko medienos faneros. Lovytė padengta akriliniu vandens pagrido ekologiniu laku. Yra galimybė rinktis iš 6 spalvų ( tik lovytės galai ): natūrali buko, balti, violetiniai, tamsiai mėlyni, tamsiai žali, tamsiai geltoni. Lovytės išmatavimai L 211 x W 124 x H 169 cm. Visa dviejų aukštų Matti lovytės sistema susideda iš dviejų HB 8370 medinių lovyčių,HB  8377 konversijos rinkinio (medinis rėmas, kopėčios, plieniniai bėgiai, audinio apdaila), kuris gali būti su 3 skirtingomis audinio spalvomis: violetine, raudona, mėlyna.

Papildomai reikia:

HB 8589, Matti grotelinis rėmas lovytei. Kaina 129 EUR. Reikia 2 vnt.

Išmatavimai L 200 x W 100 x H 5 cm.

Čiužinys, kurio išmatavimai L 200 x W 100 x H 16 cm. Reikia 2 vnt.

Taip pat yra galimybė užsakyti gaubtą virš lovytės HB 8376. Kaina 329 EUR. Galutinis lovytės aukštis bus 245 cm.

 

Baldų pristatymas pagal iš anksto suderintą užsakymą. Jei užsakymo suma virš 500 EUR, kaina nurodyta su pristatymu į vietą.

Rašyti atsiliepimą

Jūsų vardas


Jūsų atsiliepimas Pastaba: HTML nesiverčia!

Įvertinimas Blogas           Geras

Į žemiau esantį laukelį įveskite apsaugos kodą.Perkamiausios prekės
Palaikoma OpenCart
SPRAGTUKAS © 2018