Haba žaidimas"„Gyvūnų piramidė”

Haba  žaidimas"„Gyvūnų piramidė”
Haba  žaidimas"„Gyvūnų piramidė” Haba  žaidimas"„Gyvūnų piramidė” Haba  žaidimas"„Gyvūnų piramidė”
Gamintojas HABA
Prekės kodas HB 3678
Ar turime: Turime!
Kaina 19.95€
Kiekis     - O GAL -   Į geidaraštį
Į palyginimo sąrašą

Gyvūnai nori parodyti, kad moka sudaryti aukštą piramidę. Kas sugebės pastatyt pingviną ant krokodilo, avį ant pingvino, gyvatę ant avies, tukaną ant..? Svirduliuojantis balansavimo žaidimas skirtas 2-4 žaidėjams 4-99 metų amžiaus. Taip pat, yra žaidimo variacija skirta vienam žaidėjui.

Amžius: 4-99 metai

Šis žaidimas lavina:

-          Tikslias motorines funkcijas

Svirduliuojantis balansavimo žaidimas skirtas 2-4 gyvūnų sudėjėjams 4-99 metų amžiaus.

Žaidimo kūrėjas: Klaus Miltenberger

Iliustracijos: Michael Bayer

Žaidimo trukmė: ~15 min.

Mažasis pingvinas bando atsargiai pasiekti gyvūnu piramidės viršų. Jis atsargiai užlipa ant krokodilo nugaros ir greitai peršoka baltakaklį driežą. Tada, jis meistriškai balansuoja virš gyvatės ir vikriai atsistoja ant tukano. Jam belieka tik užkopti virš avies ir jis jau pasieks piramidės viršūnę. Pingvinas sumaniai užsikabina už beždžionės uodegos ir užlipa į patį viršų. Išvargęs, bet laimingas pingvinas  išdidžiai žvelgia į visus, likusius apačioje. O ten, ant žemės likęs ežys jau mąsto: „Kaip gi man reikės pasiekti viršūnę?“

Turinys:

29 mediniai gyvūnai

1 žaidimo kauliukas su simboliais

1 žaidimo taisyklių instrukcija

Žaidimo tikslas

Kas pirmas meistriškai sudėlios visus savo gyvūnus?

Pasiruošimas žaidimui

Žaiskite ant lygaus paviršiaus. Paimkite krokodilą ir padėkite jį stalo viduryje. Jis bus pirmas piramidės gyvūnas. Kiekvienas žaidėjas pasirenka po septynis gyvūnus ir pasideda juos prieš save. Jei yra tik du ar trys žaidėjai, likę gyvūnai paliekami dėžėje.

Žaidimo instrukcija

Žaiskite pagal laikrodžio rodyklę. Žaidimą pradedą tas, kas sugebės ilgiausiai balansuoti ant vienos kojos, kaip flamingas. Jei nepavyksta susitarti, tada žaidimą pradeda jauniausias žaidėjas išmesdamas kauliuką. Kas iškrenta?

-          Vena akutė. Paimkite vieną gyvūną iš savo krūvos ir atsargiai padėkite jį su viena ranka ant piramidės.

-          Dvi akutės. Paimkite du gyvūnus iš savo krūvos ir abu juos pastatykite ant piramidės vieną po kito su viena ranka.

-          Krokodilas. Paimkite vieną gyvūną iš savo krūvos ir pastatykite jį šalia krokodilo uodegos arba burnos taip, kad abu gyvūnai liestųsi. Taip padidinsite piramidės statymo paviršių.

-          Ranka. Paimkite vieną gyvūną iš savo krūvos ir duokite jį kitam žaidėjui, kuris dabar turi atsargiai pastatyti tą gyvūną ant piramidės.

-          Klaustukas. Dabar kiti žaidėjai turi nuspręsti kurį savo gyvūną Jus turite pastatyti ant piramidės. Tai darykite ypač atsargiai.

Gyvūnų piramidės griūtis! Gyvūnai nuvirto žemyn, kai juos dėliojot? Ar subyra visa piramidė? Gyvūnų dėliojimas tuoj pat nutraukiamas. Svarbios taisyklės griūties atveju:

-          Jei vienas ar du gyvūnai nukrenta, juos dėjęs žaidėjas turi paimti tuos gyvūnus į savo krūvą.

-          Jei nukrenta daugiau nei vienas gyvūnas, žaidėjas turi padėti du iš jų į savo krūvą, o vieną padėti atgal į dėžę.

-          Jeigu sugriuvo visa piramidė, žaidėjas turi pasiimti du gyvūnus. Krokodilas yra vėl padedamas centre, o likę gyvūnai sudedami į dėžę.

-          Jeigu visi gyvūnai nukrenta ne dėl žaidėjų kaltės, nukritę gyvūnai sudedami į dėžę.

Žaidimo pabaiga

Žaidimas baigiamas, kai vienas iš žaidėjų lieka be gyvūnų. Šis žaidėjas yra skelbiamas nugalėtoju ir geriausiu gyvūnų piramidės balansuotuoju.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Rašyti atsiliepimą

Jūsų vardas


Jūsų atsiliepimas Pastaba: HTML nesiverčia!

Įvertinimas Blogas           Geras

Į žemiau esantį laukelį įveskite apsaugos kodą.Perkamiausios prekės
Palaikoma OpenCart
SPRAGTUKAS © 2020