Ieškojimo žaidimas „Kojinių monstras“

Ieškojimo žaidimas „Kojinių monstras“
Ieškojimo žaidimas „Kojinių monstras“ Ieškojimo žaidimas „Kojinių monstras“ Ieškojimo žaidimas „Kojinių monstras“
Gamintojas HABA
Prekės kodas HB 4465
Ar turime: Turime!
Kaina 16.95€
Kiekis     - O GAL -   Į geidaraštį
Į palyginimo sąrašą

Kojinių monstras pabuvojo spintoje! Kas suras kojinių poras šiame chaose? Labai vikriai visi vaikai skuba perkratyt kojinių krūvą, ieškodami kojinių porų. Bet būkite atidūs, jos visos labai panašios! Žvėriškai greitas ieškojimo žaidimas skirtas 2-6 žaidėjams 4-99 metų amžiaus.

Amžius: 4-99 metai

Šis žaidimas lavina:

-          Įdėmaus stebėjimo įgūdžius

-          Greitą reakciją

Žaidimo kūrėjas: Michael Schacht

Iliustracijos: Martina Leykamm 

Žaidimo trukmė: ~10 min.

Spintoje visiška maišalynė. Didelis kojinių monstras viską sujaukė! Tik atidžiai bei greitai ieškantis žaidėjas gali surasti daugybe tinkamų porų.

Turinys

1 kojinių monstras

24 kojinės (24 poros)

13 drabužių spaustukų

1 žaidimo taisyklių instrukcija

Žaidimo tikslas

Kas sugebės greičiausiai surinkti daugybę kojinių porų ir kaip atlygį laimėti tris drabužių spaustukus?

Pasiruošimas žaidimui

Paruoškite kojinių monstrą. Sudėkite visas kojines į dėžę ir ją gerai pakratykite. Taip kojinės susimaišys. Tada, išberkite kojines žaidimo vietos viduryje. Drabužiu spaustukai turi likti dėžėje.

Žaidimo instrukcija

Žaidėjas dėvintis vienodas kojines gali pradėti žaidimą. Visi žaidėjai dėvi vienodas kojines? Tada pradeda žaidėjas turintis didžiausias pėdas pasakydamas: „Laimingo kojinių traukimo!”. Tuoj pat, visi žaidėjai suskuba knaisiotis kojinių krūvoje. Kiekvienas žaidėjas bando surasti kuo daugiau kojinių porų, o surastas poras sudeda priešais save. Bet atsargiai! Visos kojines yra labai panašios. Būtinai įsitikinkite, kad surastos poros yra visiškai identiškos.

Dėmesio:

              -          Ieškoti kojinių galite tik su viena ranka. Kitą ranką padėkite ant kelių.

  -          Negalima imti kojinių porų, kurios jau surinktos ir padėtos prie kitų žaidėjų!

Stop kojinės! Kai tik vienas iš žaidėjų surenka penkias vienodas kojinių poras, jis turi pagriebti kojinių monstrą ir taip sustabdyti žaidimą. Žaidėjai, tuo metu turintys savo rankoje kojinę turi padėti ją atgal į krūvą. Jie negali būti pridėti į žaidėjo asmeninę krūvelę. Visi kartu patikrina ar žaidėjo, pagavusio kojinių monstrą, surinktos kojinių poros tikrai identiškos.

-          Jei visos poros sutampa, žaidėjas gauną vieną drabužių spaustuką kaip atlygį

-          Jei bent viena iš surinktų porų nesutampa, žaidėjas atlygio negauna. Tada, visi žaidėjai suskaičiuoja kiek vienodų porų jie surinko. Žaidėjas turintis daugiausiai sutampančių porų gauna vieną drabužių spaustuką. Jei tokį patį porų skaičių surenka daugiau nei vienas žaidėjas, jie visi gauna po vieną drabužių spaustuką.

Pradedamas naujas raundas. Visos kojinės grąžinamos į bendrą krūvą. Prieš pradedant naują raundą, žaidėjai sumaišo kojinių krūvą. Praeito raundo nugalėtojas pastato kojinių monstrą į žaidimo vietos vidurį ir pasako žaidimo pražios signalą: „Laimingo kojinių traukimo!”. Jeigu buvo daugiau nei vienas nugalėtojas, tą padaro vyriausias žaidėjas.

Žaidimo pabaiga

Žaidimas baigiamas, kai vienas iš žaidėjų surenka tris drabužių spaustukus, taip laimėdamas žaidimą. Jeigu tris spaustukus surenka daugiau nei vienas žaidėjas, žaidžiamas paskutinis viską lemiantis raundas. Visos kojinės sudedamos žaidimo vietos centre. Išgirdę signalą, šie žaidėjai skuba ieškoti vienodos kojinių poros. Laimi žaidėjas, kuris pirmas suranda identišką kojinių porą ir ją padeda priešais save. Kojinių monstras jau laukia sekančio laimingojo kojinių traukimo. Taigi: pasiruoškite, dėmesio, pirmyn!  

Žaidimo variantas

Žaidimą galima pasunkinti išimant po vieną kojinę iš bendros krūvos po kiekvieno raundo ir sudedant jas į dėžę. Tokiu būdu, žaidėjai gali būti priversti ieškoti kojinės, kuri jau yra išimta iš žaidimo, todėl kojinių poros sudaryti neįmanoma. 

 

 

 

Rašyti atsiliepimą

Jūsų vardas


Jūsų atsiliepimas Pastaba: HTML nesiverčia!

Įvertinimas Blogas           Geras

Į žemiau esantį laukelį įveskite apsaugos kodą.Palaikoma OpenCart
SPRAGTUKAS © 2019