Haba žaidimas „Dovanų kubas: pakvaišęs skaičiavimo vakarėlis“

Haba žaidimas  „Dovanų kubas: pakvaišęs skaičiavimo vakarėlis“
Haba žaidimas  „Dovanų kubas: pakvaišęs skaičiavimo vakarėlis“
Gamintojas HABA
Prekės kodas HB 300608
Ar turime: Turime!
Kaina 10.95€
Kiekis     - O GAL -   Į geidaraštį
Į palyginimo sąrašą

Beprotiškas skaičiavimo žaidimas skirtas 2 – 4 žaidėjams nuo 4 metų amžiaus ir 1 mokančiam skaityti žaidėjui.

 

Ką tigras pasirinko kaip dovaną? Ir kodėl pingvinas atnešė šešias vienodas dovanas? Tas, kuris sugebės taisyklingai suskaičiuoti taškus, galės išpakuoti juokingas dovanas. Taigi, išmeskite žaidimo kauliukus, skaičiuokite ir gaukite dovanas.

Medžiagos: mediena, kartonas

Žaidėjų amžius: 4+

Žaidimo tipas: žaidimas su žaidimo kauliukais, mokymosi žaidimas

Žaidėjų skaičius: nuo 2 iki 4 žaidėjų

Žaidimo trukmė: ~10 min.

Iliustratorius: Martina Leykamm

Žaidimo kūrėjas: Anna Lena Räckers

Pakuotės turinys

4 žaidimo kauliukai

10 kortų su pakvaišusiais svečiais

1 žaidimo taisyklių instrukcija

Pasiruošimas žaidimui

Išmaišykite kortas. Išdalinkite užverstas kortas žaidėjams. Nesvarbu, jei vienas iš žaidėjų gauna viena korta daugiau už kitus žaidėjus. Skaitytojas garsiai skaito juokinga istoriją, o žaidėjai tuo metu

dėlioja kortas eilės tvarka ant stalo. Svečiai nuo 1 iki 5 turi būti vienoje eilėje, o nuo 6 iki 10 kitoje eilėje, po pirmąja eile.

Žaidimo instrukcija

Nuspręskite ar norite žaisti su taškeliais (žalias žaidimo kauliukas) ar skaičiais (mėlynas žaidimo kauliukas). Nenaudojamą žaidimo kauliuką įdėkite atgal į dėžę.

Žaiskite pagal laikrodžio rodyklę. Žaidėjas neseniai buvęs smagiame gimtadienio vakarėlyje pradeda žaidimą. Pažiūrėkite į savo kortas ir nuspręskite ar ieškosite mažų (nuo 1 iki 5) ar didelių (nuo 6 iki 10) skaičių. Pasirinkite atitinkamą žaidimo kauliuką ir jį išmeskite.

Kas iškrito?

  • Taškeliai/skaičiai

Garsiai pasakykite iškritusį skaičių ir raskite atitinkamą kortą. Patikrinkite ar tai tikrai atitinkama korta suskaičiuodami kiek taškelių yra pavaizduota po svečiu. Jei suskaičiavote taisyklingai – galite pasiimti kortą ir ją atversti. Pažiūrėkite kokia dovaną gavote ir parodykite kitiems žaidėjams. Jeigu kitas žaidėjas jau turi dovaną kurios ieškote, pasakykite tai ir meskite kauliuką antrą kartą.

  • Dovana (1 – 5 žaidimo kauliukas)

Galite pasiimti bet kurią kortą, suskaičiuokite taškelius ir pažiūrėkite kokia gavote dovaną atversdami kortą.

  • Padovanoti dovaną (6-10 žaidimo kauliukas)

Pasirinkite vieną kortą ir atiduokite ją kitam žaidėjui. Jeigu dovanų neturite, negalite nieko atiduoti.

Tada, kito žaidėjo eilė.

Žaidimo pabaiga

Žaidimas baigiamas, kai visos kortos yra išdalintos. Žaidėjas turintis daugiausiai kortų laimi žaidimą. Žinoma, gali būti ir lygiosios.

Vakarėlio istorija

Šiandiena vyksta pakvaišęs skaičių vakarėlis ir, žinoma, geram vakarėliui reikalingi nuotaikingi svečiai.  

Dzin dzilin… atvyko pirmasis svečias. Kas gi tai? Tai tinginys su didžiule dovana rankose. Prie dovanos prikabinta etikete su skaičiumi 1. Tinginys jau truputi pavargęs, nes reikėjo skubėti norint spėt į vakarėlį, taigi, jis nusprendžia trumpai nusnūsti, kol vakarėlis iš tiesų įsisiūbuos.

Dzin dzilin… atvyko antrasis svečias. Atėjo stiprus sunkumų kilnotojas nešinąs dviejų svarmenų, o prie jų  prikabinta etiketė su numeriu 2. Oho, šias dovanas tikrai sunku pakelti!

Trečiasis svečias jau čia. Naras atnešė puikią dovaną iš paties jūros dugno. Ar gali būti, kad įpakavime slepiasi trys puikios staigmenos? Juk  ant etiketės yra skaičius 3.

Dzin dzilin… ketvirtasis svečias paskubomis skambina į duris. Žaliasis žiaumojantis monstras labai laukia, kada galės išmėginti visus vakarėliui paruoštus skanėstus. Bet, net ir jis, atsinešė dovaną su keturiais iškilimais. Kas tai galėtų būti?

Penktasis svečias, šikšnosparnis, jau seniai kaba aukštyn kojomis ir laukia kol jį pasitiks. Taigi, jis labai džiaugiasi kai pagaliau ateina ir jo eilė. Jis skubiai įskrenda nešinąs dovaną su etikete 5.

Štai ir mažasis pingvinas sveikinasi su visais iš už durų. Jis negali pasiekti skambučio, kad ir kaip besistengtų. Taigi, į vakarėlį ateina šeštasis svečias. Įdomu, ar jo dovana yra gėlė su 6 lapais?

Pyyyp-pyp-pyyyyp… septintasis svečias sveikinasi iš labai toli. Tai mėlynas robotas kuris eidamas ant savo metalinių kojų sukelia daug triukšmo. Įdomu, kokią gi dovaną jis atsinešė? Prie rožinės dovanos prikabinta etiketė su numeriu 7.

Dzin dzilin… aštuntasis svečias jau čia. Eskimo mergaite atnešė dovaną pažymėtą numeriu 8. Ji įeina su didele šypsena ant veido. Ji džiaugiasi matydama nustebusius kitų svečiu veidus, kai jos dovana išpakuojama.

Devintas svečias jau irgi čia. Dryžuotas tigras mėgsta viską, kas dryžuota. Jis dėvi dryžuotą šaliką, o dovaną jis įpakavo į dryžuotą popierių su numeriu 9. Įpakavimas atrodo nemažas. Kas gi tai galėtų būti?

Laukiame paskutinio dešimtojo svečio. Ji į vakarėlį keliauja iš labai toli. Žiūrėkite! Astronautė jau leidžiasi. Ir, žinoma, ji taip pat atnešė dovaną. Nustebsite pamatę kokia dovana slepiasi po numeriu 10. Štai ir atvyko visi svečiai, pradėkime vakarėlį!

Rašyti atsiliepimą

Jūsų vardas


Jūsų atsiliepimas Pastaba: HTML nesiverčia!

Įvertinimas Blogas           Geras

Į žemiau esantį laukelį įveskite apsaugos kodą.Palaikoma OpenCart
SPRAGTUKAS © 2020