Haba žaidimas " Vikingų slėnis "

Haba žaidimas " Vikingų slėnis "
Haba žaidimas " Vikingų slėnis " Haba žaidimas " Vikingų slėnis " Haba žaidimas " Vikingų slėnis " Haba žaidimas " Vikingų slėnis " Haba žaidimas " Vikingų slėnis "
Gamintojas HABA
Prekės kodas HB 304697
Ar turime: Turime!
Kaina 24.95€
Kiekis     - O GAL -   Į geidaraštį
Į palyginimo sąrašą

Apversk statines ir išlik sausas!

Strateginis žaidimas skirtas 2-4 narsiems vikingams nuo 6 metų amžiaus. 

Žaidimo dizaineriai: Wilfried ir Marie Fort

Iliustratorius: Maximilian Meinzold

Redaktorius: Annemarie Wolke

Žaidimo trukmė: 15-20 min.

Vikingų slėnyje vyksta kasmetinės boulingo varžybos. Ar esi pakankamai drąsus įveikti varžovus? Ridenk kamuolius tinkamu keliu, nuversk statines ir išmaniai vesk savo vikingus pergalės (ir aukso) link. Laimės turtingiausias žaidėjas, surinkęs daugiausiai aukso! Šiame žaidime pasiseks tik drąsiausiems vikingams, kurie nebijos rizikuoti siekdami savo tikslo, o visi kiti – grįš namo tuščiomis. 

Žaidimo tikslas – surinkti kuo daugiau aukso. 

Pakuotės turinys:

* 1 didelė “Vikingų slėnio” žaidimo lenta (sudedama iš 7 dalių),

* 8 vikingų vėliavos,

* 4 vikingų žetonai,

* 1 kartoninė raketė,

* 4 laivai (kiekvienas sudarytas iš 4 karotninių dalių),

* 1 boulingo kamuolys,

* 24 auksinės monetos,

* 4 medinės statinės,

* 1 žaidimo taisyklių instrukcija.

Žaidimo surinkimas:

Išspauskite kartonines figūras iš panelių ir išmeskite atliekamą kartoną. Surinkite laivus. Patarimas: Po kiekvieno žaidimo nuimkite nuo laivų burias. Tada laivai tilps į dėžę paguldyti ant šono ir nereikės jų pilnai išrinkinėti norint sutalpinti atgal į dėžę.

Pasiruošimas žaidimui:

1. Padėkite žaidimo lentą stalo viduryje. 

2. Kiekvienas žaidėjas pasirenka spalvą ir pasiima atitinkamos spalvos laivą bei žetoną. 

3. Išdėstykite visus vikingų žetonus prie prieplaukos pradžios, net jei žaidėjų yra mažiau nei 4.

4. Kiekvienas žaidėjas pastato savo laivą prieš save, o į jį įdeda po auksinę monetą. Atliekami laivai padedami į vieną šoną, už žaidimo lemtos ribų. 

5. Padėkite likusias monetas, boulingo kamuolį ir raketę šalia žaidimo lentos. 

6. Sumaišykite užverstas 8 vikingų vėliavas. Atverskite ir sudėkite vėliavas į tam skirtas vietas, atsitiktine tvarka.

7. Pastatykite 4 statines ant žolėje pažymėtų apskritimų, žaidimo lentos centre. 

Žaidimo instrukcija:

Žaiskite pagal laikrodžio rodyklę. Žaidimą pradeda labiausiai į vikingą panašus žaidėjas. Paimkite kamuolį ir raketę. Padėkite kamuolį ant artimiausio kaimo rampos viršaus. Naudokite raketę pastumdami kamuolį link statinių ir stenkitės jas nuversti. Galite bandyti kol nuversite bent vieną iš keturių statinių.  Už kiekvieną numuštą spalvotą statinę paslinkite atitinkamos spalvos žetoną per vieną vietą (visada į dešinę). Peršokite per vietas, kurios jau užimtos. Jei nuvertėt daugiau nei vieną statinę, galite pasirinkti kurios spalvos žetonas bus paslenkamas pirmas. 

Taškai ir monetos

Kai žetonas turi būti paslinktas, o laisvų vietų dešinėje nėra – jis krenta į vandenį. Šio žaidėjo ėjimas iškart yra baigtas, o likę žetono paslinkimai tam žaidėjui taip pat dingsta. Likę žaidėjai kurių žetonai vis dar yra ant prieplaukos yra apdovanojami auskinėmis monetomis. Laimėtas monetas žaidėjai deda į savo laivus. Monetos yra duodamos tik likusiems ant prieplaukos, pradedant nuo vikingo, kuris yra dešiniausiai. Jei yra mažiau 4 žaidėjų, vikingų žetonai kurie yra nepriskirti žaidėjams taip pat yra slenkami ir į jų laivus taip pat yra dedamos monetos. 

Vikingai stovintys tose vietose kur yra vėliava su auksinėm monetom pasiima tiek monetų kiek yra pavaizduota ant vėliavos (1-4) iš bendros krūvos. Jeigu nėra pakankamai monetų, žaidėjas pasiima tiek, kiek yra.  Jeigu monetų nėra – nieko ir negauna. 

Vikingai stovintys tose vietose kur ant vėliavos yra pavaizduoti jie patys gali pavogti po vieną monetą iš kiekvieno žaidėjo. Jeigu žaidėjas neturi monetų savo laive – vogti iš jo nieko negalima. 

Vikingai stovintys tose vietose kur ant vėliavos yra pavaizduotas kitas žaidėjas gali iš to žaidėjo pavogti monetą. Jeigu žaidėjas neturi monetų savo laive – vogti iš jo nieko negalima.

Po to, kai žaidėjas paslenka vieną ar kelis žetonus, arba, kai visos monetos yra išdalinamos – ateina kito žaidėjo eilė. Pirmiausiai, sekantis žaidėjas pastato nukritusias statines pagal savo nuožiūrą. Statinės, kurios nebuvo nuverstos lieka savo vietose. Jeigu vikingo žetonas nukrenta į vandenį, jis yra grąžinamas į prieplaukos pradžią. Likę vikingai stovi savo vietose. 

Žaidimo pabaiga:

Žaidimas baigiamas, kai visos monetos yra išdalinamos. Baigiant paskutinį ėjimą žaidėjams leidžiama vogti monetas vienam iš kito, laikantis taisyklių. Žaidėjai suskaičiuoja savo laivuose esančia monetas. Žaidėjas turintis daugiausiai monetų yra skelbiamas vikingų slėnio vadu ir žaidimo nugalėtoju. Jei daugiausiai monetų yra laive, kuris yra nepriskirtas žaidėjui (jei žaidžia mažiau 4 žaidėjų) – visi pralaimi. Jeigu lygiosios – laimi žaidėjas kurio žetonas yra arčiausiai prieplaukos pradžios. 

 

Rašyti atsiliepimą

Jūsų vardas


Jūsų atsiliepimas Pastaba: HTML nesiverčia!

Įvertinimas Blogas           Geras

Į žemiau esantį laukelį įveskite apsaugos kodą.Palaikoma OpenCart
SPRAGTUKAS © 2020