Stalo žaidimas "Raganosis Hero"

Stalo žaidimas "Raganosis Hero"
Stalo žaidimas "Raganosis Hero" Stalo žaidimas "Raganosis Hero"
Gamintojas HABA
Prekės kodas HB 4789
Ar turime: Turime!
Kaina 9.95€ 7.95€
Kiekis     - O GAL -   Į geidaraštį
Į palyginimo sąrašą

Žaidimo tikslas - būti pirmuoju, sudėjusiu savo stogo kortas. Kas tai? Ar tai voras, lipantis siena? Iš tiesų! Super raganosis ir vėl čia. Super herojus iš gyvūnų pasaulio bebaimiškai išmatuoja aukščiausius pastatus, ieškodamas plėšikų ir niekšų. Stiprus kaip liūtas, gudrus kaip lapė ir sunkus kaip raganosis. Tad kai super raganosis šalia, net tvirčiausias bokštas gali pradėti virpėti. Ar gali padėti super "vorui "išpildyti jo “klibančio statymo” misiją?


Rekomenduojamas žaidėjų amžius: nuo 5 metų.

Žaisti gali: 2 - 5 "super herojai".

Žaidimo trukmė: 5 - 15 min.

Autoriai: Steven Strumpf ir Scott Frisco

Licencijos: Excel Global Development

Iliustracijos: Thies Schwarz

Turinys

31 stogo kortelė (veiksmo kortelė)

28 sienos

1 pamatas (pradinė korta)

1 super voras

Žaidimo taisyklių rinkinys

Žaidimo esmė

Kartu jūs statote kortų namą, aukštas po aukšto, aukštą, kokį tik gali, super vorui. Kaip ir tikras namas, jis pagamintas iš sienų ir lubų. Kadangi niekad nežinai, koks aukštas jis taps, lubos atrodo kaip stogas. Žymės ant stogo pažymi, kaip turi būti statomos sekančio aukšto sienos, o simboliai ant stogo apibrėžia atitinkamas statymo sąlygas, kas gali lengvai sudrumsti reikalus.

Žaidimo tikslas – būti pirmuoju, sudėjusiu savo stogo kortas.

Pasiruošimas žaidimui

Padėk pamatą iš abiejų pusių į viršų stalo centre. Sumaišyk visas stogo kortas ir padalink po penkias kiekvienam žaidėjui. Jei žaidžiate tik dviese, kiekvienas gaunate po 7 stogo kortas. Likusios stogo kortos padedamos nuo pamatų į atliekamą krūvą. Paruošk sienas ir super vorą.

Pamatai: žymės sienoms

Priekis:

Lengvas variantas

Galas:

Variantas ekspertui

Kaip žaisti?

Žaisk pagal laikrodžio rodyklę. Tas, kuris neseniai padarė gerą darbą, gali pradėti žaidimą. Jei negalite sutarti, kuriam pradėti, jauniausias žaidėjas pradeda, bandydamas pastatyti vieną iš savo stogo kortų. Bet prieš tai padarydamas, turi pastatyti aukštą su viena ar dviejomis sienomis. Atkreipk dėmesį į žymeles pamatuose ar ant paskutiniosios stogo kortos. Ženklas rodo sienų numerį ir poziciją naujam aukštui. Paimk reikiamą sieną(-as) ir sulenk ją/jas prie būtino kampo. Dabar pritvirtink ją/jas ir padėk vieną iš savo stogo kortų ant viršaus.

Kai kurios stogo kortos turi specialius simbolius, apibrėžiančius statymo procesą:

 • Krypties pakeitimas

Tęsk žaidimą, bet priešinga kryptimi. Jei žaidžia tik du žmonės, šis simbolis nieko nereiškia.

 • Atsikvėpk

Kitas žaidėjas turi pailsėti ir praranda ėjimą. Tuomet sekančio žaidėjo eilė. Jei dalyvauja tik du žaidėjai, iš karto prieina tavo ėjimas.

 • Papildoma korta

Kitas žaidėjas turi ištraukti naują stogo kortą iš atliekamos krūvos, prieš pradėdamas statyti.

 • Dvigubas stogas

Ši korta leidžia tau padėti antrąją stogo kortą ant pirmosios viršaus. Tačiau tu negali padėti antrosios dvigubos stogo kortos ant dvigubo stogo kortos viršaus. Jei tu neturi jokių įprastų stogo kortų panaudoti kaip antrąją kortą, paprašyk kaimyno iš kairės tau perleisti vieną iš savo kortų; žinoma, tai padeda tavo kaimynui atsikratyti viena iš kortų.

 • Super voras

Super voras vėl kopia! Kitas žaidėjas turi perkelti super vorą iš ten, kur jis dabar yra, į naują super voro ženklą. Tik tuomet jis gali ant aukšto padėti stogo kortą.

Tada kito žaidėjo eilė.

Svarbios bokšto statymo taisyklės:

 • Gali naudoti abi rankas krovimui.
 • Gali liesti tik dedamą sienos ar stogo kortą.
 • Padėk sienas kiek įmanoma tiksliau ant ženklų.
 • Stogo korta turi būti pastatyta kaip ir pamatai.
 • Idealiu atveju, dvigubo stogo kortelė turėtų būti priešpaskutinė stogo korta tavo rankoje, tačiau jei ji yra paskutinė, tu vis dar esi laimėtojas, bet gali padėti kaimynui uždėti dar vieną kortelę ant dvigubos stogo kortos viršaus.

Žaidimo pabaiga

Žaidimas baigiamas, kai...

 • ... žaidėjas pastatė savo paskutinę stogo kortą.

Dabar jis turi super namo statymo galių, tad laimi žaidimą.

Ar kai...

 • ... kelių aukštų pastatas sugriūna.

Žaidėjas, sugriovęs namą, pralošia. Žaidėjas jam iš kairės su mažiausiai stogo kortų laimi žaidimą. Lygiųjų atveju, žaidimą laimi žaidėjas, turintis daugiausiai specialiųjų simbolių ant likusių stogo kortų. Jei vis dar lygiosios, tie žaidėjai laimi abu.

Ar kai...

 • ... buvo pastatytos visos sienos.

Tokiu labai retu atveju esate super herojais ir visi laimite žaidimą.

 

Gamintojas
HABA HABA - vokiečių kompanija, žinoma visame pasaulyje kaip medinių žaislų kūdikiams ir vaikams gamintoja. Kokybė, išradingumas, atidumas vaikystei - pagrindinės HABA vertybės, kurias pajusite, į rankas paėmę bet kokį HABA žaislą. www.haba.de

Rašyti atsiliepimą

Jūsų vardas


Jūsų atsiliepimas Pastaba: HTML nesiverčia!

Įvertinimas Blogas           Geras

Į žemiau esantį laukelį įveskite apsaugos kodą.Perkamiausios prekės
Palaikoma OpenCart
SPRAGTUKAS © 2019