Cart
Haba žaidimas Mažasis vaisių sodas

Haba žaidimas Mažasis vaisių sodas

  • Gamintojas: HABA
  • Prekės kodas: HB 3147
  • Prieinamumas: Sandėlyje
  • 29,95€


Sultingiausios vyšnios kabo Bertos Kriaušės sode. Vaikai padeda jau surinkti derlių, bet įžūlioji varna taip pat nori nugvelbt dalį gardaus derliaus. Ar vaikai spės surinkti visą derlių anksčiau nei varna pasieks medį? Spalvingas bendradarbiavimo žaidimas skirtas 1-4 vaikams. Rinkinyje yra 3D vyšnia ir spalvoti žaidimo kauliukai.

Šis žaidimas lavina:

-          Spalvas/formas

-          Atmintį

-          Bendradarbiavimo įgūdžius

Bendradarbiavimo, atminties ir spalvotų žaidimo kauliukų žaidimas skirtas 1-4 žaidėjams 3-8 metų amžiaus.

Žaidimo kūrėja: Vera Baumeister

Iliustracijos: Reiner Stolte

Žaidimo trukmė: ~10min.

Turite padėti Bertai Kriaušei surinkti vyšnias. Vyšnios patinka ne tik žmonėms – gudrioji varna taip pat jau nusižiūrėjo šiuos skanius, raudonus vaisius. Ar sugebėsit surinkti derlių greičiau nei varna pasieks medį?

Turinys

1 žaidimo lenta

1 vyšnia

1 varna

5 vyšnių poros

1 krepšelis

1 spalvotas žaidimo kauliukas

15 gėlių kortų

1 žaidimo taisyklių instrukcija

Žaidimo tikslas

Jeigu dirbsite kaip komanda ir pademonstruosite puikią atmintį, tikrai sugebėsite surinkti vyšnias greičiau nei varna pasieks medį.  

Pasiruošimas žaidimui

Ištraukite  žaidimo lentą ir išimkite visus daiktus iš dėžės. Tada, įdėkite žaidimo lentą atgal į dėžę ir pastatykite vyšnią į jai skirtą vietą. Pakabinkite vyšnių poras ant medžio, o varną pastatykite ant starto kvadratėlio, kur pavaizduoti jos pėdsakai. Išmaišykite kortas ir sudėliokite jas prie dėžės, atversta turi būti kortų pusė su gėlėm. Įsitikinkite, kad kortos neuždengtų vieną kitos. Paruoškite spalvotą žaidimo kauliuką. Vaikai turi sėdėti taip, kad visi gerai matytų gėlių kortas bei varną.

Žaidimo instrukcija

Žaidėjas mokantis geriausiai kranksėti kaip varna gali pradėti žaidimą. Jei neišeina susitarti, žaidimą pradeda jauniausias žaidėjas išmesdamas žaidimo kauliuką. Kas iškrenta?

-          Raudona, geltona, mėlyna, balta ar violetinė gėlė? Suraskite atitinkamos spalvos gėlės kortą ir ją užverskite.

-          Saulė? Užverkite bet kurią gėlės kortą.

Kas pavaizduota kitoje gėlių kortų pusėje?

-          Vyšnia? Puiku! Galite nuskinti vieną vyšnių porą ir įsidėti ją į krepšelį. Paimkite šią kortą ir atverstą padėkite prieš save.

-          Įžūlioji varna? O ne! Varna šuoliuoja vis arčiau medžio. Užverskite tą kortą. Paimkite varną ir pastumkite ją vienu langeliu į priekį sušukdami „kaaar, kaaar“.

-          Miegantis gyvūnas? Šaaa. Tyliai užverkite kortą bandydami nepažadint miegančiojo.

Tada ateina kito žaidėjo eilė (pagal laikrodžio rodyklę) mesti kauliuką.

Žaidimo pabaiga

Žaidimas baigiamas, kai:

-          Varna pasiekia kvadratėlį medyje ir nuskina visas vyšnias. Tokiu atveju, visi žaidėjai pralaimi varnai.

-          Jeigu žaidėjai spėja surinkti visas vyšnias anksčiau už varną – jie visi laimi žaidimą. Dabar, jie gali surengti puikų šventimo vakarėlį kartu su Berta Kriauše.

Vyšnių rinkimo variacija

Jeigu norite, po žaidimo pabaigos galite suskaičiuoti kiek kortų surinko kiekvienas žaidėjas. Žaidėjas surinkęs daugiausiai kortų, yra skelbiamas darbščiausiu vyšnių rinkėju

Įžūliosios varnos variacija

Gudrioji varna pradeda žaidimą vienu kvadratėliu arčiau tikslo. Taip žaidimas tampa sunkesnis ir yra sunkiau laiku surinkti vyšnias. Jei esi pakankamai drąsus, gali leisti varnai pradėti iškart net nuo antro ar trečio kvadratėlio.

 

Žymos: Stalo žaidimai, haba žaidimai, žaidimai vaikams, lavinamieji, edukaciniai žaidimai, stalo žaidimai, šeimos žaidimai