Cart

Kiti

laisvalaikio prekės

Atgalinės atskaitos laikmatis

64,95€

Didelis tylus atgalinės atskaitos laikrodis su veidrodiniu ciferblatu tiksliai parodo kiek liko minučių. Laikas nustatomas lengvai suimama rankenėle i..

Atgalinės atskaitos laikmatis

64,95€

Atgalinės atskaitos laikmatis su šviesoforo disku. Didelis tylus atgalinės atskaitos laikrodis su veidrodiniu ciferblatu tiksliai parodo kiek lik..

Dantoy - Automobilių garažas su trimis automobiliais

34,95€

Dantoy garažas su 3 tarnybiniais automobiliais. Garaže automobiliai yra paruošti važiuoti, kai tik prireiks jūsų automobilių. Garaže yra try..

Dantoy - Automobilių plovykla su trimis automobiliais

34,95€

Automobilių plovykla su čiuožykla ir ryškiaspalve stogo vieta trims mieliems automobiliams, kurie yra komplekto dalis. Kiekvienas automobilis tur..

Dantoy - plastikinis kastuvas, 55 cm.

5,45€

Paprastas ir tvirtas kastuvas, kurio ilgis 55 cm. Rankena yra patogi laikyti ir puikiai tinka mažų vaikų rankoms. Žaisti smėlyje visada..

Dantoy - plastikinis kastuvas, 58 cm.

11,45€

Paprastas ir tvirtas kastuvas, kurio ilgis 58 cm. Rankena yra patogi laikyti ir puikiai tinka mažų vaikų rankoms. Žaisti smėlyje visada..

Dantoy - žaislinis ekskavatorius

40,95€

Tvirtas ekskavatorius su priekiniu krautuvu/kastuvu, kuris gali būti naudojamas smėliui pakrauti ir iškrauti. Šis žaislas padeda stiprinti rankų-..

Dantoy BM - smėlio grąžtas

4,95€

Smėlio grąžtas iš Dantoy jūrinės visatos Blue Marine Toys siūlo begalines juslinio žaidimo ir gamtos tyrinėjimo galimybes - ypač smėlio dėžėje, kur va..

Dantoy BM - Valčių rinkinys, 4 vnt

7,90€

Išplaukite į nesibaigiančius nuotykius su šiomis mažomis Dantoy valtelėmis. Šis laivelių rinkinys patiks kiekvienam vaikui-žaidžiant vienam ar grupėje..

Dantoy GB - Laistytuvas su 2 rankenom

8,95€

Dantoy laistytuvas iš kolekcijos „Green Bean“. Produktas pagamintas iš plastiko atliekų, pažymėtas specialiu, ekologiškumą žyminčiu ženklu. Perdirbimo..

Dantoy GB - sunkvežimis

55,95€

Šaunus dviejų žemės spalvų Dantoy sunkvežimis su juodais ratais.Dantoy bortinis sunkvežimis turi judančias dalis ir ratus. Didelis sunkvežimis ga..

Dantoy GG - Karutis

49,95€

Tvirtas ir stabilus karutis su 2 guminiais ratais, kurie neapvirsta ir nekelia triukšmo. Karutis gali atlaikyti iki 50 kg. svorį. Green Garden karutis..

Rodoma nuo 1 iki 12 iš 39 (viso puslapių - 4)