Cart
                         
Creall
Wisdom
Valachia
Goki
Dusyma
Weplay
Haba
cms-banner1
Edukacinės priemonės vaikams
Montessori, Educo, Jegro
cms-banner2
Žaidimų aikštelės, baldai švietimo įstaigoms
Wisdom

EDUPLAY


Ninja Line didelis rinkinys

269,00€

Rinkinį sudaro: du saugojimo maišeliai ( 40 x 55 cm.), 2 juostos medžio apsaugai ( 10x200 cm),13m ilgio diržas + reketas, 1 laipiojimo kopėčios su 5 l..

Ninja Line rinkinys

159,00€

Takas stipriems raumenims yra iš 12 metrų tvirtos juostos, kuri įtempiama tarp dviejų medžių. Prie juostos kilpų, naudojant kablius bet kokia tvarka g..

Triukšmo lygio šviesoforas

133,00€

Raudona - geltona - žalia - trijų lygių triukšmo valdymo sistema. Pažįstamos šviesoforo spalvos rodo triukšmo lygį. Jei jis per aukštas, šviesofo..

Vaikščiojimas balansavimo virve

115,00€

Ar parke, ar sode ar sporto salėje - yra du tvirtinimo taškai, tarp kurių galima įtempti balansavimo virvę. Pradedantiems virvę galima ištempti kelis ..

Virvinė čiuožykla

199,00€

Cinkuoto plieno trosas tvirtinamas prie dviejų stabilių stulpų arba medžių ir tvirtai pritraukiamas atsuktuvu. Tam idealiai tinka nedidelis nuo..

3 piešimo lentų rinkinys - gyvūnai

219,95€

Tvirtos ir atsparios oro sąlygoms didelės piešimo plokštės puikiai tinka darželių lauko erdvėms. Jos taip pat gali būti įvairiai naudojamos patal..

3 piešimo lentų rinkinys - Miško gyvūnai

219,95€

Tvirtos ir atsparios oro sąlygoms didelės piešimo plokštės puikiai tinka darželių lauko erdvėms. Jos taip pat gali būti įvairiai naudojamos patal..

Atgalinės atskaitos laikmatis

50,90€

Didelis tylus atgalinės atskaitos laikrodis su veidrodiniu ciferblatu tiksliai parodo kiek liko minučių. Laikas nustatomas lengvai suimama rankenėle i..

Atgalinės atskaitos laikmatis

57,90€

Atgalinės atskaitos laikmatis su šviesoforo disku. Didelis tylus atgalinės atskaitos laikrodis su veidrodiniu ciferblatu tiksliai parodo kiek lik..

Atsipalaidavimo palapinė

135,00€

Palapinė yra puiki pramoga kiekvienam vaikui, taip pat naudinga priemonė terapiniame darbe. Puikiai tinka žaidimams, lavinantiems vaikų vaizduotę ir s..

Dviguba lupa

11,95€

Šios lupos pagalba galima gyvį stebėti iš viršaus ir apačios. Išmatavimai:19x13x13 cm. Kaina nurodyta su PVM. Prekės pristatymo kaina derinama k..

Eduplay - Išgaubti veidrodžiai, 4 vnt

148,90€

4 būdai atrasti save. Šie veidrodžiai pagaminti iš tvirto akrilo ir idealiai tiks mokykloms ir darželiams. Veidrodžiai užapvalintais kampais, tinka na..

Rodoma nuo 1 iki 12 iš 97 (viso puslapių - 9)
cms-banner1
Baldai, ugdymo priemonės
švietimo įstaigoms
Nowa Szkola (LLC)
cms-banner2
Ugdymo priemonės darželiams
WeplayEduplay
100% Šaunu
Svarbiausia teigiama emocija
Spartus pristatymas
Visoje Lietuvoje
Sutaupykite
Prenumeruokite naujienas
Priimtina kaina
Geriausi pasiūlymai