Cart

EDUPLAY


Atgalinės atskaitos laikmatis

64,95€

Didelis tylus atgalinės atskaitos laikrodis su veidrodiniu ciferblatu tiksliai parodo kiek liko minučių. Laikas nustatomas lengvai suimama rankenėle i..

Atgalinės atskaitos laikmatis

64,95€

Atgalinės atskaitos laikmatis su šviesoforo disku. Didelis tylus atgalinės atskaitos laikrodis su veidrodiniu ciferblatu tiksliai parodo kiek lik..

Eduplay šviečiantis stalas

599,00€

Spalvotas šviečiantis stalas gali būti naudojamas skirtingoms kūrybinėms technikoms, žaidimams su skaidriomis medžiagomis ar sensorinėms treniruotėms...

Ninja Line didelis rinkinys

269,00€

Rinkinį sudaro: du saugojimo maišeliai ( 40 x 55 cm.), 2 juostos medžio apsaugai ( 10x200 cm),13m ilgio diržas + reketas, 1 laipiojimo kopėčios su 5 l..

Ninja Line rinkinys

159,00€

Takas stipriems raumenims yra iš 12 metrų tvirtos juostos, kuri įtempiama tarp dviejų medžių. Prie juostos kilpų, naudojant kablius bet kokia tvarka g..

Vaikščiojimas balansavimo virve

115,00€

Ar parke, ar sode ar sporto salėje - yra du tvirtinimo taškai, tarp kurių galima įtempti balansavimo virvę. Pradedantiems virvę galima ištempti kelis ..

Virvinė čiuožykla

199,00€

Cinkuoto plieno trosas tvirtinamas prie dviejų stabilių stulpų arba medžių ir tvirtai pritraukiamas atsuktuvu. Tam idealiai tinka nedidelis nuo..

Eduplay šviečianti smėlio dėžė

535,00€

Puiki dėžė tiks ne tik žaidimams bet ir terapijai. Tapyti galima ne tik naudojant smėlį, bet ir manų kruopas, ryžius, tai ypač patiks vaikams. Žaidima..

Emocijų kamuoliukų rinkinys

49,95€

Ne visada tarp vaikų būna ramybės, džiaugsmo... Siekdami ugdyti tarpusavio supratimą ir užjausti kitus vaikus, vaikai emocijų kamuoliukais gali i..

Kaladėlės su blizgučiais, 16 vnt

119,95€

Konstruktorius padeda lavinti vaiko rankų, judesių koordinavimą, loginį mąstymą. Rinkinį sudaro 16 medinių detalių, kurių vidus užpildytas blizguči..

Kaladėlės su spalvotais karoliukais,16 vnt

119,95€

Konstruktorius padeda lavinti vaiko rankų, judesių koordinavimą, loginį mąstymą. Rinkinį sudaro 16 medinių detalių, kurių vidus užpildytas spalvota..

Kaladėlės su spalvotu smėliu, 16 vnt

119,95€

Konstruktorius padeda lavinti vaiko rankų, judesių koordinavimą, loginį mąstymą. Rinkinį sudaro 16 medinių detalių, kurių vidus užpildytas spalvotu..

Rodoma nuo 1 iki 12 iš 67 (viso puslapių - 6)