Cart

Įvairūs priedai

Įvairūs priedai

Eduplay šviečiantis stalas

548,95€

Spalvotas šviečiantis stalas gali būti naudojamas skirtingoms kūrybinėms technikoms, žaidimams su skaidriomis medžiagomis ar sensorinėms treniruotėms...

Piešinių džiovykla didėlė

89,00€

25 skyrių piešinių džiovyklos išmatavimai:43x33x90 cm. Prekės pristatymas pagal iš anksto suderintą užsakymą...

Piešinių džiovykla maža

79,00€

17 skyrių piešinių džiovyklos išmatavimai:43x33x65 cm. Prekės pristatymas pagal iš anksto suderintą laiką...

Eduplay šviečianti smėlio dėžė

426,95€

Puiki dėžė tiks ne tik žaidimams bet ir terapijai. Tapyti galima ne tik naudojant smėlį, bet ir manų kruopas, ryžius, tai ypač patiks vaikams. Žaidima..

Piešimo lenta

34,95€

Smėlyje galite rašyti vardus ar piešti kitus ornamentus su štampais ir voleliais.  Piešimo smėliu rinkinys, A3 formato. Medinis pagrindas. Rin..

Piešimo lenta, akrilinis pagrindas

59,95€

Piešimo smėliu rinkinys, A3 formato Smėlyje galite rašyti vardus ar piešti kitus ornamentus su štampais ir voleliais. Akrilinis pagrindas suteikia ..

Puodukų karuselė

69,00€

Į šią puodukų karuselę galite dėti įvairias priemones, spalvotus pieštukus, praktines medžiagas, karoliukus ir dar daug daugiau. Į rinkinį įeina 9 bal..

Smėlio grandiklis

12,45€

„Ištrina“ smėlio piešinius ir vėl padaro smėlio paviršiu lygų ir paruoštą naujiems kūriniams. Medžiagos: mediena (beržas). Išmatavimai: 32,5 cm...

Šviesos apskritimas

214,95€

Šviesa žmones žavėjo nuo senų senovės.Nuostabus užsiėmimas vaikams, piešiant gali būti naudojamas smėlis, ar kitos permatomos žaidimo medžiagos. Pieši..

Šviesos molbertas

229,00€

Šviesos molbertas -tai žaidimas, dailė, terapija. Aukštos kokybės lengvas molbertas, pagamintas iš specialaus stiklo ir yra puiki priemonė dažyti pirš..

Dvipusė piešimo lenta

49,00€

Dvipusė piešimo lenta pagaminta iš lakuotos medienos. Lentoje yra vyriai, kurių dėka ją galima sulenkti pasibaigus žaidimui. Po juodu lentos paviršium..

Spintelė kūrybos priemonėms sudėti

195,00€

Spintelės kūrybos priemonėm sudėti išmataviami:80x75x40 cm. Be priedų. Prekės pristatymas pagal iš anksto suderintą užsakymą.Kaina nurodyta su pris..

Rodoma nuo 1 iki 12 iš 13 (viso puslapių - 2)