Cart

Piešimo prekės

Piešimo prekės

Wisdom - 5 piešimo lentų rinkinys - Emocijos

239,95€

Vaikai dažnai išgyvena tokius jausmus kaip baimė, liūdesys, pyktis, nuostaba ir laimė. Šių lentų pagalba vaikai gali išreikšti esamas savo emocijas.&n..

Wisdom - 5 piešimo lentų rinkinys - Saulėgrąžos

249,95€

Tvirtos ir atsparios oro sąlygoms didelės lauko gėlių plokštės puikiai tinka darželių lauko erdvėms. Lauko gėlių plokštės yra ne tik atsparios vi..

Ilgi pieštukai, 60 vnt

42,95€

Ilgi pieštukai praktiški klasės komplektai puikiai tiks grupiniams dailės užsiėmimams su vaikais. Dėžės turi pertvaras, kurių dėka atskiros spalvos yr..

Ilgų pieštukų rinkinys, 300 vnt.

79,00€

Trumpi pieštukai praktiški klasės komplektai puikiai tiks grupiniams dailės užsiėmimams su vaikais. Dėžė turi pertvaras, kurių dėka atskiros spalvos y..

Piešimo kreidelės

4,90€

15 vnt. gigantiškų kreidų praktiškame kibirėlyje. Galima neštis visur, kur meno kūrinius ir šokinėjimo žaidimus reikia piešti ant asfalto.Kreidos stor..

Piešimo kreidelės - Kiaušiniai, 12 vnt.

11,95€

Kiaušinio formos kreida dėl savo formos negali sulūžti.Išmatavimai: Ø 4.5 x 6.5 cm.Rinkinyje 12 spalvųSpalvos ekrane gali skirtis nuo faktinės gaminio..

Piešimo kreidelės - Kiaušiniai, 6 vnt

3,99€

Kiaušinio formos kreida dėl savo formos negali sulūžti.Išmatavimai: Ø 4.5 x 6.5 cm.Rinkinyje 6 spalvosSpalvos ekrane gali skirtis nuo faktinės gaminio..

Piešimo kreidelės, 100 vnt

24,95€

100 vnt. didelių kreidų patogiame plastikiniame inde su rankenomis. Galima neštis visur, kur meno kūrinius reikia piešti ant asfalto ar piešimo lentų...

Skystų kreidos rašiklių rinkinys

12,95€

Su šiais skystais kreidos rašikliais galima rašyti ant lentų, langų stiklų, veidrodžių, metalo ir keramikos. Apvalus antgalis idealiai tinka tiek..

Trumpų pieštukų rinkinys, 60vnt

19,95€

Trumpi pieštukai praktiški klasės komplektai puikiai tiks grupiniams dailės užsiėmimams su vaikais. Dėžė turi pertvaras, kurių dėka atskiros spalvos y..

Aliejinės pastelės Oily, 12 spalvų

11,95€

Geros kokybės aliejinės pastelės Puikios spalvinimo savybės  Tinkamos įvairioms piešimo technikoms Nereikalingi papildomi įrankiai 12 ryš..

Kreidelės dėžutėje, 6 sp.

6,45€

Tvirti kreidos gabalai Lengvai nuplaunama vandeniu 6 spalvos..

Rodoma nuo 1 iki 12 iš 16 (viso puslapių - 2)