Cart

Piešimo prekės

Piešimo prekės

Creall - Aliejinės pastelės Oily, 12 spalvų

7,95€

Geros kokybės aliejinės pastelės Puikios spalvinimo savybės  Tinkamos įvairioms piešimo technikoms Nereikalingi papildomi įrankiai 12 ryš..

Creall - Maxi pieštukų rinkinys, 144 vnt.

109,00€

Klasikiniai šešiakampiai spalvoti pieštukai Specialiai sukurti vaikams Storesni, dėl to labai stiprūs Pagaminti iš medžio, padengto dažais ..

Creall - Vaškinės kreidelės medinėje dėžutėje Waxy, 144 vnt

79,95€

Stiprios vaškinės kreidelės, kurios lengvai nelūžta12 ryškių spalvųLabai gerai padengia paviršiųSkersmuo 12 mmPuikus rezultatas naudojant su Creall ne..

Creall - Vaškinės kreidelės Silky, 12 vnt

13,95€

Trys viename: atlieka spalvinimo kreidelių, pastelių (galima maišyti spalvas) bei akvarelės (naudojami su vandeniu ir teptuku) vaidmenis 12 ryškių s..

Creall - Vaškinės kreidelės Waxy, 12 vnt

9,95€

Stiprios vaškinės kreidelės, kurios lengvai nelūžta12 ryškių spalvųLabai gerai padengia paviršiųSkersmuo 12 mmPuikus rezultatas naudojant su Creall ne..

Creall kreidelės dėžutėje, 6 sp.

6,45€

Tvirti kreidos gabalai Lengvai nuplaunama vandeniu 6 spalvos..

Rašymo lentų rinkinys, 3 vnt

189,00€

Ryškios rašymo lentos, kurias galima naudoti tiek patalpose, tiek lauke, nes yra atsparios oro sąlygoms.Pagamintos iš forex lakštų ( kietos putos).Išm..

Skystų kreidos rašiklių rinkinys

12,95€

Su šiais skystais kreidos rašikliais galima rašyti ant lentų, langų stiklų, veidrodžių, metalo ir keramikos. Apvalus antgalis idealiai tinka tiek..

Stebuklingi kilimėliai vaikams Piešimas rankomis

79,95€

Šie patrauklūs kilimėliai yra idealaus dydžio jutimo patirčiai su rankomis. Nesvarbu kur jie yra padėti: ant stalo, ar paimti rankoje. Jie yra paga..

Rodoma nuo 1 iki 9 iš 9 (viso puslapių - 1)