Cart

STALO ŽAIDIMAI

STALO ŽAIDIMAI

Stalo žaidimai vaikams - iš geriausių Europos gamintojų. Kokybė, dėmesys vaiko raidai ir svajonėms.

Goki atminties žaidimas Ferma

13,50€

Kas suranda daugiau atitinkančių porų? Jums reikės geros atminties. Rinkinį sudaro 32 vienetai medinių dėlionių, kurių išmatavimai yra&nb..

Goki balansavimo žaidimas Briedis

19,95€

Šis įgūdžių žaidimas yra vienintelis tikras „briedžių testas“! Pakaitomis metant kauliuką, atitinkami ritinėliai turi būti dedami ant briedžio ir s..

Goki balansavimo žaidimas Delfinas

17,95€

Medinis delfinas mėgsta žaisti su spalvotais žiedais tik tiek, kiek gali išlaikyti. Tačiau idėja yra tokia, kiek spalvotų medinių žiedų tilps ant drau..

Goki balansavimo žaidimas Krokodilas

14,50€

Smagus ir linksmas žaidimas, kurio metu lavinami vaiko konstrukciniai sugebėjimai, o azartas būna toks didelis, kad kiekvienas rutuliukas ar pagaliuka..

Goki balansavimo žaidimas Mėnulis

13,95€

Mėnulis tyliai guli. Jums reikia labai tvirtos rankos, kad sudėtumėte ant jo kuo daugiau ritinėlių. Rinkinį sudaro 20 skirtingų elementų. Mėnu..

Goki magnetinis žaidimas Aprenk berniuką

19,95€

Pasipuošti ar užmaskuoti ?!  Astronautas su snorkeliu ir kauke - ne bėda, visa tai dera. Galima sukurti beprotiškiausius personažus.&nb..

Goki magnetinis žaidimas Aprenk mergaitę

19,95€

Norite pasipuošti? Naudojant 44 dalių persirengimo žaidimą, rūbų keitimo malonumą tikrai turėsite. Žaidimas su magnetiniais drabužiais turi papildomą ..

Goki magnetinis žaidimas Berniuko nuotaikos

19,95€

Vampyras, piratas ar klasės klounas ?! Vaizduotė nežino ribų. Veido kontūras gali būti užpildytas 66 magnetinėmis dalimis. Kiekvienas, ..

Goki magnetinis žaidimas Mergaitės nuotaikos

19,95€

Kiaulės nosimi ar randuotu veidu? Vaizduotė nežino ribų. Veido kontūras gali būti užpildytas 85 magnetinėmis dalimis. Kiekvienas, kuris..

Goki magnetinis žaidimas Sukurk savo pasaulį

19,95€

106 dalių magnetinis kūrybinis žaidimas! Didelis magnetinių dalių skaičius leidžia laisvai kūrybiškai žaisti. Kiekvienas, norintis susipažinti..

Goki žaidimas Backgammon

24,95€

Pramoga visai šeimai. Gerai žinomas žaidimas backgammon, o dar kitaip vadinamas nardais yra praktiškoje sulankstomoje medinėje dėžutėje.Išmatavimai: 2..

Goki žaidimas Bokštas

8,95€

Rankų judesių koordinacijos ir atidumo reikalaujantis stalo žaidimas. Žaidimas suteiks daug smagių akimirkų! Rinkinį sudaro 51 medinė detalė. Iš..

Rodoma nuo 1 iki 12 iš 83 (viso puslapių - 7)