Cart

STALO ŽAIDIMAI

STALO ŽAIDIMAI

Stalo žaidimai vaikams - iš geriausių Europos gamintojų. Kokybė, dėmesys vaiko raidai ir svajonėms.

Goki atminties žaidimas - Ferma

14,50€

Kas suranda daugiau atitinkančių porų? Jums reikės geros atminties. Rinkinį sudaro 32 vienetai medinių dėlionių, kurių išmatavimai yra&nb..

Goki Balansavimo žaidimas - Banginis

19,50€

Rinkinį sudaro 21 skirtingas elementas.Mėnulio išmatavimai 16 x 2,5 x 15 cm.Rekomenduojama vaikams nuo 4 metų...

Goki balansavimo žaidimas - Briedis

19,95€

Šis įgūdžių žaidimas yra vienintelis tikras „briedžių testas“! Pakaitomis metant kauliuką, atitinkami ritinėliai turi būti dedami ant briedžio ir s..

Goki balansavimo žaidimas - Delfinas

19,50€

Medinis delfinas mėgsta žaisti su spalvotais žiedais tik tiek, kiek gali išlaikyti. Tačiau idėja yra tokia, kiek spalvotų medinių žiedų tilps ant drau..

Goki balansavimo žaidimas - Krokodilas

14,95€

Smagus ir linksmas žaidimas, kurio metu lavinami vaiko konstrukciniai sugebėjimai, o azartas būna toks didelis, kad kiekvienas rutuliukas ar pagaliuka..

Goki balansavimo žaidimas - Mėnulis, 14,2 cm.

10,95€

Mėnulis tyliai guli. Jums reikia labai tvirtos rankos, kad sudėtumėte ant jo kuo daugiau ritinėlių. Rinkinį sudaro 20 skirtingų elementų. Mėnu..

Goki Balansavimo žaidimas - Mėnulis, 17,5 cm.

19,50€

Jis tyliai guli. Tačiau jums reikia tvirtos rankos, kad ant mėnulio būtų kuo daugiau gabalų.Rinkinį sudaro 20 skirtingų elementų.Mėnuli..

Goki magnetinis žaidimas - Aprenk berniuką

22,00€

Pasipuošti ar užmaskuoti ?!  Astronautas su snorkeliu ir kauke - ne bėda, visa tai dera. Galima sukurti beprotiškiausius personažus.&nb..

Goki magnetinis žaidimas - Aprenk mergaitę

22,00€

Norite pasipuošti? Naudojant 44 dalių persirengimo žaidimą, rūbų keitimo malonumą tikrai turėsite. Žaidimas su magnetiniais drabužiais turi papildomą ..

Goki magnetinis žaidimas - Mergaitės nuotaikos

22,00€

Kiaulės nosimi ar randuotu veidu? Vaizduotė nežino ribų. Veido kontūras gali būti užpildytas 85 magnetinėmis dalimis. Kiekvienas, kuris..

Goki magnetinis žaidimas - Sukurk savo pasaulį

22,00€

106 dalių magnetinis kūrybinis žaidimas! Didelis magnetinių dalių skaičius leidžia laisvai kūrybiškai žaisti. Kiekvienas, norintis susipažinti..

Goki pojūčių - atminties žaidimas

38,50€

Iš 32 skirtingų medinių dalių su 16 skirtingų paviršių, vaikas turi rasti dvi vienodo paviršiaus dalis arba pajusti skirtingus paviršius. Tai pad..

Rodoma nuo 1 iki 12 iš 60 (viso puslapių - 5)