Cart

STALO ŽAIDIMAI

STALO ŽAIDIMAI

Stalo žaidimai vaikams - iš geriausių Europos gamintojų. Kokybė, dėmesys vaiko raidai ir svajonėms.

Haba dėliojimo žaidimas Drugeliai

39,00€

Viena forma, daugybė spalvų – begalė dėliojimo galimybių. Mediniai drugeliai gali būti jungiami į skirtingus raštus ir formas. Drugelis puikiai jungia..

Haba dėliojimo žaidimas Pelėdos

52,00€

Sudėliosite begalę įvairių raštų iš šių spalvotų figūrų, kurios puikiai viena su kita susijungia. Žaidimo metu yra ugdomas spalvų bei formų atpažinima..

Eduplay skaičių pasaulio bokštai 0-10

99,00€

Ant medinių dalių yra raudoni, geltoni, žali ir mėlyni taškeliai, kurie gali būti sudedami ant medinės juostos. Turinys: medinės juostos (70 cm), 5..

Goki atminties žaidimas Ferma

14,50€

Kas suranda daugiau atitinkančių porų? Jums reikės geros atminties. Rinkinį sudaro 32 vienetai medinių dėlionių, kurių išmatavimai yra&nb..

Goki balansavimo žaidimas Briedis

19,95€

Šis įgūdžių žaidimas yra vienintelis tikras „briedžių testas“! Pakaitomis metant kauliuką, atitinkami ritinėliai turi būti dedami ant briedžio ir s..

Goki balansavimo žaidimas Delfinas

18,50€

Medinis delfinas mėgsta žaisti su spalvotais žiedais tik tiek, kiek gali išlaikyti. Tačiau idėja yra tokia, kiek spalvotų medinių žiedų tilps ant drau..

Goki balansavimo žaidimas Krokodilas

14,50€

Smagus ir linksmas žaidimas, kurio metu lavinami vaiko konstrukciniai sugebėjimai, o azartas būna toks didelis, kad kiekvienas rutuliukas ar pagaliuka..

Goki balansavimo žaidimas Mėnulis

10,95€

Mėnulis tyliai guli. Jums reikia labai tvirtos rankos, kad sudėtumėte ant jo kuo daugiau ritinėlių. Rinkinį sudaro 20 skirtingų elementų. Mėnu..

Goki magnetinis žaidimas Aprenk berniuką

22,00€

Pasipuošti ar užmaskuoti ?!  Astronautas su snorkeliu ir kauke - ne bėda, visa tai dera. Galima sukurti beprotiškiausius personažus.&nb..

Goki magnetinis žaidimas Aprenk mergaitę

22,00€

Norite pasipuošti? Naudojant 44 dalių persirengimo žaidimą, rūbų keitimo malonumą tikrai turėsite. Žaidimas su magnetiniais drabužiais turi papildomą ..

Goki magnetinis žaidimas Berniuko nuotaikos

22,00€

Vampyras, piratas ar klasės klounas ?! Vaizduotė nežino ribų. Veido kontūras gali būti užpildytas 66 magnetinėmis dalimis. Kiekvienas, ..

Goki magnetinis žaidimas Mergaitės nuotaikos

22,00€

Kiaulės nosimi ar randuotu veidu? Vaizduotė nežino ribų. Veido kontūras gali būti užpildytas 85 magnetinėmis dalimis. Kiekvienas, kuris..

Rodoma nuo 1 iki 12 iš 81 (viso puslapių - 7)