Cart

Ankstyvojo ugdymo žaislai

Ankstyvojo ugdymo žaislai

Lavinamieji žaislai - pirmieji rebusai ir pažinimo džiaugsmas mažyliui. Žaisdamas jis pažins pasaulį, jo veikimo principus, išmoks grupuoti, pažins priežasties pasekmės dėsnius, susipažins su skaičiais ir raidelėmis.

Burbuliukų erdvė Orbit 21 su galaktikos katapulta

24,50€

Motorinių įgūdžių kilpa ne tik žaismingai skatina jūsų vaiko motorikos vystymąsi, bet ir turi galaktikos katapultą, kuri padvigubina linksmy..

Dėlionė - galvosūkis

64,95€

Dėlionės žaidimas yra tinkamo dydžio mažoms vaiko rankytėms. Rinkinyje yra penkių skirtingų lygių "užraktai", kurių kiekvienas turi atitinkamą "raktą"..

Goki - Kamuoliuko bėgimo takelis

36,00€

Besileisdami kamuoliukai padaro nuostabų skambesį. Rinkinyje 3 kamuoliukai. Piramidės aukštis 37,5 cm. Apačios skersmuo 15,8 cm . Rekomenduojama va..

Goki - Krumpliaračio žaidimas II

14,95€

Surinkti spalvingus medinius krumpliaračius ant lentelės yra tik pusė malonumo. Tik pasukus didelį mėlyną ratą paaiškėja, ar plana..

Goki - Kumpliaračio žaidimas

12,50€

Komplekte yra 8 ratukai, kuriuos galima skirtingai sudėti. Surinkti spalvingus medinius krumpliaračius ant lentelės yra tik pusė malonumo.&n..

Goki - Mokomės skaičiuoti krumpliaračiais

24,95€

Rūšiavimo žaidimas su skaičiais ir krumpliaračiais. Taip, be skaičiavimo, mokomasi spalvų, lavinama akių-rankų koordinacija bei smulkioji mo..

Goki - Piramidė Meškutis

29,95€

Medinė piramidė tinka vaikams nuo 2 m., ji puikiai lavina smulkiąją motoriką, padeda mokant vaiką skirti spalvas, rūšiuoti pagal dydį, skaičiuoti..

Goki lavinamasis žaidimas - Kalimas plaktuku

27,50€

Puikus, aktyvus užsiėmimas vienerių metų mažyliui. Lavina vaiko rankų - akių koordinaciją, reakciją, nes reikia pagauti iš namuko išriedantį kamuoliuk..

Goki lavinamasis žaidimas - Spalvų ir formų rūšiuoklė

12,50€

Dėliodamas vaikas lavina rankų – akių koordinaciją, mokosi pažinti spalvas, su žiedais pradeda mokytis skaičiuoti. Ji susideda iš 15 skirtingų spal..

Goki lavinamasis žaidimas - Spalvų ir formų rūšiuoklė II

14,95€

Dėliodamas vaikas lavina rankų – akių koordinaciją, mokosi pažinti spalvas ir formas. Rūšiuoklė susideda iš 16 skirtingų spalvų ir formų kaladėlių...

Goki lavinamasis žaidimas - Spalvų ir formų rūšiuoklė III

19,95€

Dėliodamas vaikas lavina rankų – akių koordinaciją, mokosi pažinti spalvas ir formas. Rūšiuoklė susideda iš 20 skirtingų spalvų ir formų kaladėlių...

Goki lavinamoji dėžutė - Formų rūšiuoklė I

19,95€

Formų rūšiuoklė specialiai sukurta vaikams nuo 1 metų. Mažylio užduotis, skirtingų formų medines geometrines figūras sudėti į jų skylutes. Taip v..

Rodoma nuo 1 iki 12 iš 29 (viso puslapių - 3)