Cart

DARŽELIAMS

DARŽELIAMS

                                      Gyvenant sparčiai kintančiame šiuolaikiniame pasaulyje, svarbu išugdyti vaikų troškimą mokytis visą gyvenimą.

Apvalus stalas ir kėdžių rinkinys

595,00€

Šis  apvalaus stalo ir kėdžių komplektas užtikrina jaukų pasibuvimą. Puikiai tinka kartu pavalgyti, pabendrauti, užsiimti rankdarbiais ..

Atgalinės atskaitos laikmatis

64,95€

Didelis tylus atgalinės atskaitos laikrodis su veidrodiniu ciferblatu tiksliai parodo kiek liko minučių. Laikas nustatomas lengvai suimama rankenėle i..

Atgalinės atskaitos laikmatis

64,95€

Atgalinės atskaitos laikmatis su šviesoforo disku. Didelis tylus atgalinės atskaitos laikrodis su veidrodiniu ciferblatu tiksliai parodo kiek lik..

Bio - Didelis smėlio rinkinys ( 50 vnt.)

146,95€

Visos rinkinio dalys yra pagamintos iš 90 % tvaraus bio plastiko, tai yra tvirta alternatyva įprastiniam plastikui. Rinkinį iš viso sudaro 50 dalių (&..

Dantoy - Automobilių garažas su trimis automobiliais

34,95€

Dantoy garažas su 3 tarnybiniais automobiliais. Garaže automobiliai yra paruošti važiuoti, kai tik prireiks jūsų automobilių. Garaže yra try..

Dantoy - Automobilių plovykla su trimis automobiliais

34,95€

Automobilių plovykla su čiuožykla ir ryškiaspalve stogo vieta trims mieliems automobiliams, kurie yra komplekto dalis. Kiekvienas automobilis tur..

Dantoy - mažosios princesės pusryčių rinkinys

24,95€

„My Little Princess“ pusryčių rinkinyje yra viskas, ko reikia skaniausiems pusryčiams, kokių tik galite norėti. 23 dalių rinkinys, įskaitant;&nbs..

Dantoy - plastikinis kastuvas, 55 cm.

5,45€

Paprastas ir tvirtas kastuvas, kurio ilgis 55 cm. Rankena yra patogi laikyti ir puikiai tinka mažų vaikų rankoms. Žaisti smėlyje visada..

Dantoy - plastikinis kastuvas, 58 cm.

11,45€

Paprastas ir tvirtas kastuvas, kurio ilgis 58 cm. Rankena yra patogi laikyti ir puikiai tinka mažų vaikų rankoms. Žaisti smėlyje visada..

Dantoy - Tiny bio žaislinių indų rinkinys

83,40€

Šis kokybiškas rinkinys tinka naudoti tiek viduje, tiek lauke. Jis taip pat tinka žaisti smėlio dėžėje, kaip ir realiai. Po kelionės į smėli..

Dantoy - Virtuvėlė, 70 cm.

164,95€

Sukomplektuota virtuvė su priedais, kurie padės sustiprinti vaiko mokymąsi ir vystymąsi, taip pat jo vaizduotę ir smulkiosios motorikos valdymą.Išmata..

Dantoy - žaislinis ekskavatorius

40,95€

Tvirtas ekskavatorius su priekiniu krautuvu/kastuvu, kuris gali būti naudojamas smėliui pakrauti ir iškrauti. Šis žaislas padeda stiprinti rankų-..

Rodoma nuo 1 iki 12 iš 424 (viso puslapių - 36)