Cart

Viskas lėlėms

Viskas lėlėms

Mediniai lėlių namai, baldeliai, vežimėliai - kiekvienos mergaitės svajonė. Lėlių namuose - viskas, ko reikia. Svetainė, miegamasis, virtuvė, vonios kambarys - visi baldai kokybiški ir ilgaamžiai, puikiai apgalvotos detalės, mielos spalvos ir dizainas.

Dantoy - mažosios princesės pusryčių rinkinys

24,95€

„My Little Princess“ pusryčių rinkinyje yra viskas, ko reikia skaniausiems pusryčiams, kokių tik galite norėti. 23 dalių rinkinys, įskaitant;&nbs..

Dantoy - Virtuvėlė, 70 cm.

164,95€

Sukomplektuota virtuvė su priedais, kurie padės sustiprinti vaiko mokymąsi ir vystymąsi, taip pat jo vaizduotę ir smulkiosios motorikos valdymą.Išmata..

Dantoy GB - žaislinis indų rinkinys, 22 dalių

14,10€

Dantoy rinkinį sudaro puodas su dangčiu, lėkštės, puodeliai ir stalo įrankiai su šakute, peiliu ir šaukštu. Pakvieskite draugus ir šeimos narius,..

Dantoy GB - žaislinis kavos indų rinkinys, 17 dalių

14,95€

Žaislinis kavos rinkinys iš Dantoy Green Bean kolekcijos. Iš 17 dalių galite padengti stalą 4 žmonėms. Rinkinys pagamintas iš gamybos plasti..

Dantoy GG - pusryčių rinkinys

29,95€

Su Dantoy rinkiniu pakvieskite visus gausių, skanių pusryčių. Rinkinį sudaro duona, kiaušiniai, sūris ir keptuvė kepimui, lėkštės, puodeliai, stalo įr..

Dantoy GG - arbatos rinkinys, 16 vnt

20,95€

Dantoy žaliojo sodo rinkinys gražių natūralių atspalvių arbatos rinkinys. Puiki proga pakviesti meškiukus, lėles bei slaptus draugus į jaukų arbatos v..

Dantoy GG - pusryčių padėklas

18,95€

Gerai žinoma, kad pusryčiai yra svarbiausias dienos valgis ir kas gali būti gražiau nei pradėti dieną ilgais pusryčiais. Su šia puikia danų kompa..

Dantoy GG - Vaisiai ir daržovės

15,50€

Spalvingas Dantoy vaisių ir daržovių rinkinys, kurį sudaro; braškės, citrina, pomidorai, svogūnai, ridikai, pipirai, morkos, grybai ir kukurūzai...

Mažosios princesės vakarienės rinkinys

13,95€

Pilnas mielų spalvų puodų ir stalo reikmenų rinkinys iš " For My Little Princess " kolekcijos, kuriame yra viskas, ko reikia norint paruošti skaniausi..

Baldeliai lėlių namui - Miegamasis

20,95€

Baldeliai pagaminti iš buko medienos. Rinkinį sudaro 11 dalių. Aukščiausias baldelis 14,7 cm. Rekomenduojama vaikams nuo 3 metų. Prekė..

Baldeliai lėlių namui - Miegamasis

26,95€

Baldeliai pagaminti iš buko medienos. Rinkinį sudaro 16 dalių. Aukščiausias baldelis 12 cm. Rekomenduojama vaikams nuo 3 metų. Pr..

Baldeliai lėlių namui - Svetainė

26,50€

Baldeliai pagaminti iš buko medienos. Rinkinį sudaro 34 dalių. Plačiausias baldelis 11,5 cm. Rekomenduojama vaikams nuo 3 ..

Rodoma nuo 1 iki 12 iš 63 (viso puslapių - 6)