Cart

Lauko žaislai, žaidimai

Lauko žaislai, žaidimai

                                                                                           Grynas oras ir laukas - puikus būdas atsipalaiduoti ir smagiai leisti laiką.

Bio - Didelis smėlio rinkinys ( 50 vnt.)

146,95€

Visos rinkinio dalys yra pagamintos iš 90 % tvaraus bio plastiko, tai yra tvirta alternatyva įprastiniam plastikui. Rinkinį iš viso sudaro 50 dalių (&..

Dantoy - plastikinis kastuvas, 55 cm.

5,45€

Paprastas ir tvirtas kastuvas, kurio ilgis 55 cm. Rankena yra patogi laikyti ir puikiai tinka mažų vaikų rankoms. Žaisti smėlyje visada..

Dantoy - plastikinis kastuvas, 58 cm.

11,45€

Paprastas ir tvirtas kastuvas, kurio ilgis 58 cm. Rankena yra patogi laikyti ir puikiai tinka mažų vaikų rankoms. Žaisti smėlyje visada..

Dantoy - žaislinis ekskavatorius

40,95€

Tvirtas ekskavatorius su priekiniu krautuvu/kastuvu, kuris gali būti naudojamas smėliui pakrauti ir iškrauti. Šis žaislas padeda stiprinti rankų-..

Dantoy BM - smėlio grąžtas

4,95€

Smėlio grąžtas iš Dantoy jūrinės visatos Blue Marine Toys siūlo begalines juslinio žaidimo ir gamtos tyrinėjimo galimybes - ypač smėlio dėžėje, kur va..

Dantoy BM - Valčių rinkinys, 4 vnt

7,90€

Išplaukite į nesibaigiančius nuotykius su šiomis mažomis Dantoy valtelėmis. Šis laivelių rinkinys patiks kiekvienam vaikui-žaidžiant vienam ar grupėje..

Dantoy GB - Laistytuvas su 2 rankenom

8,95€

Dantoy laistytuvas iš kolekcijos „Green Bean“. Produktas pagamintas iš plastiko atliekų, pažymėtas specialiu, ekologiškumą žyminčiu ženklu. Perdirbimo..

Dantoy GB - sunkvežimis

55,95€

Šaunus dviejų žemės spalvų Dantoy sunkvežimis su juodais ratais.Dantoy bortinis sunkvežimis turi judančias dalis ir ratus. Didelis sunkvežimis ga..

Dantoy GG - Karutis

49,95€

Tvirtas ir stabilus karutis su 2 guminiais ratais, kurie neapvirsta ir nekelia triukšmo. Karutis gali atlaikyti iki 50 kg. svorį. Green Garden karutis..

Dantoy GG - smėlio ir sodo rinkinys

96,90€

Dantoy rinkinyje yra klasikiniai įrankiai ir priedai, kurių vaikams reikia smėlio dėžėje ar sodininkystėje: viską galima lengvai transportuoti su stab..

Dantoy GG - žaislinis dešrainių rinkinys

20,80€

Šis puikus „Green Garden“ dešrainių rinkinys suteikia vaikams galimybę žaisti - kepti kepsninėje ar pakviesti vakarienės sode. Green Garden - kvi..

Dantoy GG - žaislinis grilio rinkinys

31,95€

Dantoy didelis rinkinys su daug galimybių vaizduotės vaidmenų žaidimams kaip grilio meistras. Šis puikus kepsninės rinkinys suteikia galimybę vai..

Rodoma nuo 1 iki 12 iš 75 (viso puslapių - 7)