Cart

Lauko žaislai, žaidimai

Lauko žaislai, žaidimai

                                                                                           Grynas oras ir laukas - puikus būdas atsipalaiduoti ir smagiai leisti laiką.

Ninja Line didelis rinkinys

269,00€

Rinkinį sudaro: du saugojimo maišeliai ( 40 x 55 cm.), 2 juostos medžio apsaugai ( 10x200 cm),13m ilgio diržas + reketas, 1 laipiojimo kopėčios su 5 l..

Ninja Line rinkinys

159,00€

Takas stipriems raumenims yra iš 12 metrų tvirtos juostos, kuri įtempiama tarp dviejų medžių. Prie juostos kilpų, naudojant kablius bet kokia tvarka g..

Paspirtukas - Motociklas su 2 ratais

99,95€

Kokybiškas policijos motociklas, kuris ,be kita ko, padeda stiprinti vaiko kūno sudėjimą ir vaizduotę. Su plačiais ratais, užtikrinančiais stabilumą i..

Vaikščiojimas balansavimo virve

115,00€

Ar parke, ar sode ar sporto salėje - yra du tvirtinimo taškai, tarp kurių galima įtempti balansavimo virvę. Pradedantiems virvę galima ištempti kelis ..

Virvinė čiuožykla

199,00€

Cinkuoto plieno trosas tvirtinamas prie dviejų stabilių stulpų arba medžių ir tvirtai pritraukiamas atsuktuvu. Tam idealiai tinka nedidelis nuo..

Wisdom - Lauko vandens siena

879,00€

Lauko vandens siena priverčia vaikų širdis plakti greičiau, nes lauko vandens pramogos garantuotos! Tvirtas rankinis siurblys labai palengvina va..

Bio - Didelis smėlio rinkinys ( 50 vnt.)

149,95€

Visos rinkinio dalys yra pagamintos iš 90 % tvaraus bio plastiko, tai yra tvirta alternatyva įprastiniam plastikui. Rinkinį iš viso sudaro 50 dalių (&..

Dantoy - žaislinis ekskavatorius

40,95€

Tvirtas ekskavatorius su priekiniu krautuvu/kastuvu, kuris gali būti naudojamas smėliui pakrauti ir iškrauti. Šis žaislas padeda stiprinti rankų-..

Dantoy BM - smėlio grąžtas

4,95€

Smėlio grąžtas iš Dantoy jūrinės visatos Blue Marine Toys siūlo begalines juslinio žaidimo ir gamtos tyrinėjimo galimybes - ypač smėlio dėžėje, kur va..

Dantoy BM - Valčių rinkinys, 4 vnt

7,90€

Išplaukite į nesibaigiančius nuotykius su šiomis mažomis Dantoy valtelėmis. Šis laivelių rinkinys patiks kiekvienam vaikui-žaidžiant vienam ar grupėje..

Dantoy GB - Laistytuvas su 2 rankenom

8,95€

Dantoy laistytuvas iš kolekcijos „Green Bean“. Produktas pagamintas iš plastiko atliekų, pažymėtas specialiu, ekologiškumą žyminčiu ženklu. Perdirbimo..

Dantoy GB - sunkvežimis

59,95€

Šaunus dviejų žemės spalvų Dantoy sunkvežimis su juodais ratais.Dantoy bortinis sunkvežimis turi judančias dalis ir ratus. Didelis sunkvežimis ga..

Rodoma nuo 1 iki 12 iš 96 (viso puslapių - 8)