Cart

Interaktyvūs žaislai

Interaktyvūs žaislai

Paspirtukai, stumdukai, medinės mašinėlės - visi judantys žaisliukai, keliaujantys kartu su vaiku arba įtraukiantys jį į žaidimo procesą.

Goki Arklys supuoklis

59,00€

Rafinuotas, įmantrus, paprastas, skandinaviškas, stilingas, tvirtas - visos šios savybės yra teisingos, tačiau nė viena iš jų nėra tokia reikšminga, k..

Goki arkliukas Klachra

13,95€

Traukiamas arkliukas su virvele mėgstamas vaikų nuo 2 metų amžiaus. Šis arkliukas pagamintas iš buko medienos. Šis žaislas lavina vaiko smulkiąją..

Goki avytė Suse

14,95€

Traukiami žaislai su virvute yra mėgstami vaikų nuo 2 metų amžiaus. Šis žaislas lavina vaiko stambiąją ir smulkiąją motoriką, erdvės ir pusiausvyros s..

Goki besisukantis vilkelis

40,50€

Vilkelis - sukamas žaislas su kojele, lietuviškai dar kartais vadinamas sukučiu. Sukdamasis vilkelis skleidžia garsą. Vilkelio aukštis - 14,5 cm. s..

Goki besisukantis vilkelis Gyvūnai

17,45€

Tai tradicinis, vaikų labai mėgstamas žaislas. Spalvingas žaislas pagamintas iš aukštos kokybės metalo. Paspauskite rankenėlę ranka aukštyn – že..

Goki besisukantis vilkelis Žąsys

10,70€

Vilkelis - tai savotiškas sukamas žaislas su kojele, lietuviškai kartais vadinamas ūžle ar sukučiu.Metalinio vilkelio skersmuo 18,5 cm. Aukštis 21 cm...

Goki medinė mašina

5,50€

Visiems vaikams patinka mašinytės. Šios su garsu mašinytės skirtos vaikams nuo 1 metų. Mašinytės išmatavimai: 9,3 x 7,7 x 8,7 cm...

Goki medinė mašina Techninė pagalba

19,95€

Medinė mašina linksmiems nuotykiams. Pagaminta iš labai kokybiškos medienos, su guminiais ratukais. Išmatavimai 18,5 x 9 x 10 cm. Rekome..

Goki medinis kranas

69,95€

Kranas pagamintas iš aukštos kokybės buko ir liepos medienos. Gali suktis aplink savo ašį. Krano vežimėlis gali judėti vertikalioje ir horizontalioje ..

Goki medinis kranas

129,00€

Kranas pagamintas iš aukštos kokybės buko ir liepos medienos. Gali suktis aplink savo ašį. Krano vežimėlis gali judėti vertikalioje ir horizontalioje ..

Goki medinis stumdukas Ančiukas

16,95€

Tai smagus, komiškas, šlepsiančiom kojom medinis žaisliukas, kuris suteikia vaikams daug gerų emocijų. Tai žaislas, kuris skatina vaiko erdvės suvo..

Goki medinis stumdukas Ančiukas

17,95€

Tai smagus, komiškas, plakančiais sparnais medinis žaisliukas, kuris suteikia vaikams daug gerų emocijų. Tai žaislas, kuris skatina vaiko erdvės su..

Rodoma nuo 1 iki 12 iš 62 (viso puslapių - 6)