Cart

Interaktyvūs žaislai

Interaktyvūs žaislai

Paspirtukai, stumdukai, medinės mašinėlės - visi judantys žaisliukai, keliaujantys kartu su vaiku arba įtraukiantys jį į žaidimo procesą.

Domino traukinukas

44,95€

Mes visi vaikystėje žaidėme domino ralį, ar ne? Dabar žaidimas pagaliau pasikeitė ir sugrįžta 10 kartų smagesnis.„ TchooTchoo ™“ sukurt..

Edukacinis žaislas - Garažas - automobilių nuotykiai

49,95€

Šis žaidimas padės lavinti vaikų motoriką, spalvų pažinimą, rankų koordinaciją, spręsti problemas bei logiškai mąstyti.Garažas surenkamas greiči..

Automobilių trekas - konstruktorius Automobilių trekas - konstruktorius
Sale
16% off

Automobilių trekas - konstruktorius

105,00€ 125,00€

Tobula automobilių lenktynių trasa, skirta ne tik smagiai praleisti laiką, bet ir ugdyti vaikų kūrybiškumą, lavina rankų ir akių koordinaciją, loginį ..

Goki arkliukas Klachra

17,95€

Traukiamas arkliukas su virvele mėgstamas vaikų nuo 2 metų amžiaus. Šis arkliukas pagamintas iš buko medienos. Šis žaislas lavina vaiko smulkiąją..

Goki Arklys supuoklis

72,00€

Rafinuotas, įmantrus, paprastas, skandinaviškas, stilingas, tvirtas - visos šios savybės yra teisingos, tačiau nė viena iš jų nėra tokia reikšminga, k..

Goki avytė Suse

17,95€

Traukiami žaislai su virvute yra mėgstami vaikų nuo 2 metų amžiaus. Šis žaislas lavina vaiko stambiąją ir smulkiąją motoriką, erdvės ir pusiausvyros s..

Goki besisukantis vilkelis

40,50€

Vilkelis - sukamas žaislas su kojele, lietuviškai dar kartais vadinamas sukučiu. Sukdamasis vilkelis skleidžia garsą. Vilkelio aukštis - 14,5 cm. s..

Goki besisukantis vilkelis Gyvūnai

18,50€

Tai tradicinis, vaikų labai mėgstamas žaislas. Spalvingas žaislas pagamintas iš aukštos kokybės metalo. Paspauskite rankenėlę ranka aukštyn – že..

Goki besisukantis vilkelis Žąsys

18,50€

Vilkelis - tai savotiškas sukamas žaislas su kojele, lietuviškai kartais vadinamas ūžle ar sukučiu.Metalinio vilkelio skersmuo 18,5 cm. Aukštis 21 cm...

Goki medinė mašina Techninė pagalba

26,50€

Medinė mašina linksmiems nuotykiams. Pagaminta iš labai kokybiškos medienos, su guminiais ratukais. Išmatavimai 18,5 x 9 x 10 cm. Rekome..

Goki medinis kranas

105,00€

Kranas pagamintas iš aukštos kokybės buko ir liepos medienos. Gali suktis aplink savo ašį. Krano vežimėlis gali judėti vertikalioje ir horizontalioje ..

Goki medinis kranas

189,00€

Kranas pagamintas iš aukštos kokybės buko ir liepos medienos. Gali suktis aplink savo ašį. Krano vežimėlis gali judėti vertikalioje ir horizontalioje ..

Rodoma nuo 1 iki 12 iš 54 (viso puslapių - 5)