Cart

Interaktyvūs žaislai

Interaktyvūs žaislai

Paspirtukai, stumdukai, medinės mašinėlės - visi judantys žaisliukai, keliaujantys kartu su vaiku arba įtraukiantys jį į žaidimo procesą.

Domino traukinukas Domino traukinukas
Sale
22% off

Domino traukinukas

34,95€ 44,95€

Mes visi vaikystėje žaidėme domino ralį, ar ne? Dabar žaidimas pagaliau pasikeitė ir sugrįžta 10 kartų smagesnis.„ TchooTchoo ™“ sukurt..

Edukacinis žaislas - Garažas - automobilių nuotykiai

49,95€

Šis žaidimas padės lavinti vaikų motoriką, spalvų pažinimą, rankų koordinaciją, spręsti problemas bei logiškai mąstyti.Garažas surenkamas greiči..

Paspirtukas - Motociklas su 2 ratais

99,95€

Kokybiškas policijos motociklas, kuris ,be kita ko, padeda stiprinti vaiko kūno sudėjimą ir vaizduotę. Su plačiais ratais, užtikrinančiais stabilumą i..

Automobilių trekas - konstruktorius Automobilių trekas - konstruktorius
Sale
32% off

Automobilių trekas - konstruktorius

84,95€ 125,00€

Tobula automobilių lenktynių trasa, skirta ne tik smagiai praleisti laiką, bet ir ugdyti vaikų kūrybiškumą, lavina rankų ir akių koordinaciją, loginį ..

Dantoy - Automobilių garažas su trimis automobiliais

34,95€

Dantoy garažas su 3 tarnybiniais automobiliais. Garaže automobiliai yra paruošti važiuoti, kai tik prireiks jūsų automobilių. Garaže yra try..

Dantoy - Automobilių plovykla su trimis automobiliais

34,95€

Automobilių plovykla su čiuožykla ir ryškiaspalve stogo vieta trims mieliems automobiliams, kurie yra komplekto dalis. Kiekvienas automobilis tur..

Dantoy - žaislinis ekskavatorius

40,95€

Tvirtas ekskavatorius su priekiniu krautuvu/kastuvu, kuris gali būti naudojamas smėliui pakrauti ir iškrauti. Šis žaislas padeda stiprinti rankų-..

Dantoy - žaislinis mygtukinis telefonas
Sale
24% off

Dantoy - žaislinis mygtukinis telefonas

15,95€ 20,95€

Būkite kaip suaugę su šiuo ryškiu, bet tikrovišku Dantoy telefonu su mygtukais. Telefonas ne tik puikiai tinka vaidmenų žaidimams, bet ir vaiz..

Dantoy BM - Valčių rinkinys, 4 vnt

7,90€

Išplaukite į nesibaigiančius nuotykius su šiomis mažomis Dantoy valtelėmis. Šis laivelių rinkinys patiks kiekvienam vaikui-žaidžiant vienam ar grupėje..

Dantoy GB - sunkvežimis

55,95€

Šaunus dviejų žemės spalvų Dantoy sunkvežimis su juodais ratais.Dantoy bortinis sunkvežimis turi judančias dalis ir ratus. Didelis sunkvežimis ga..

Goki - Arklys supuoklis

79,00€

Rafinuotas, įmantrus, paprastas, skandinaviškas, stilingas, tvirtas - visos šios savybės yra teisingos, tačiau nė viena iš jų nėra tokia reikšminga, k..

Goki - Parkavimo garažas

99,00€

Puikus medinis žaislas automobilių mylėtojams: trijų lygių garažas suteikia linksmybių valandų valandas. Automobilius galima užpildyti ..

Rodoma nuo 1 iki 12 iš 62 (viso puslapių - 6)