Cart

Žaidimo aikštelės

Wisdom - Lauko užkandžių baras

995,00€

Sveiki atvykę į lauko užkandžių barą – vietą, kur atgyja vaizduotė, o mažieji pardavėjai pasineria į vaidmenų žaidimų pasaulį. Šis universalus lauko u..

Wisdom - Lauko vandens siena

879,00€

Lauko vandens siena priverčia vaikų širdis plakti greičiau, nes lauko vandens pramogos garantuotos! Tvirtas rankinis siurblys labai palengvina va..

Wisdom - Mobili lauko vandens sistema

1 177,00€

Wisdom mobili lauko vandens funkcijų sistema buvo sukurta specialiai vaikų darželiui. Šis universalus ir linksmas lauko vandens žaidimų įrenginys..

Laipiojimo kambarys

4 995,00€

Tai medinis jutiminės integracijos pratybų kambarys. Sistemą galima išplėsti naudojant papildomus elementus. Sistema aprūpinta daugybe įrenginių, skir..

Laipiojimo namelis lauko darželiui

14 995,00€

Saulė, paplūdimys, palmės ir krištolo skaidrumo vanduo – darželiui skirtas laipiojimo namelis iš karto sukuria atostogų atmosferą ir stebina ne tik un..

Padangų iššūkis

2 195,00€

23 dalių rinkinyje yra rinkinyje yra viskas, ko reikia fiziniams, koordinacijos ir socialiniams įgūdžiams lavinti. Kiekvieno dydžio padangos turi..

Palapinių rinkinys su tuneliu

59,95€

Spalvingos slėptuvės palapinės ir tuneliai iš minkštos nailono medžiagos. Lengvai sulankstoma, taip pat lengva surinkti. Puikiai tinka žaidimų kambari..

Piratų žaidimų aikštelė

4 429,00€

Sveiki atvykę į piratų žaidimų aikštelę, skirtą darželiui. Čia mažieji nuotykių ieškotojai nuo 1 iki 6 metų leidžiasi į įdomią, linksmybių ir atr..

Vaikiška Indėnų palapinė, didelė

399,00€

Vaikiška indėnų palapinė yra lengvai pastatoma ir puiki žaidimų vieta. Tinka naudoti tiek lauke, tiek viduje. Vaikai gali joje  žaisti, fantazuot..

Vaikiška Indėnų palapinė, maža

139,95€

Vaikiška indėnų palapinė yra lengvai pastatoma ir puiki žaidimų vieta. Tinka naudoti tiek lauke, tiek viduje. Vaikai gali joje  žaisti, fantazuot..

Wisdom - Miško namelis

2 045,00€

Lauko miško namelis darželiui - vieta, kuri leidžia pasireikšti vaikų fantazijai! Šis su meile suprojektuotas lauko miško namelis yra tikras roju..

Wisdom - Daugiapakopė paaukštinta lysvė su atrama

389,00€

Daugiapakopė pakeliama lysvė su atrama yra ideali sistema darželiui, skirta kartu su vaikais tyrinėti įspūdingus pasėlių auginimo, priežiūros ir derli..

Rodoma nuo 1 iki 12 iš 32 (viso puslapių - 3)