Cart

Ankstyvojo ugdymo žaislai

Ankstyvojo ugdymo žaislai

Lavinamieji žaislai - pirmieji rebusai ir pažinimo džiaugsmas mažyliui. Žaisdamas jis pažins pasaulį, jo veikimo principus, išmoks grupuoti, pažins priežasties pasekmės dėsnius, susipažins su skaičiais ir raidelėmis.

Burbuliukų erdvė Orbit 21 su galaktikos katapulta

24,50€

Motorinių įgūdžių kilpa ne tik žaismingai skatina jūsų vaiko motorikos vystymąsi, bet ir turi galaktikos katapultą, kuri padvigubina linksmy..

Goki kamuoliuko bėgimo takelis

36,00€

Besileisdami kamuoliukai padaro nuostabų skambesį. Rinkinyje 3 kamuoliukai. Piramidės aukštis 37,5 cm. Apačios skersmuo 15,8 cm . Rekomenduojama va..

Goki lavinamasis žaidimas - Kalimas plaktuku

27,50€

Puikus, aktyvus užsiėmimas vienerių metų mažyliui. Lavina vaiko rankų - akių koordinaciją, reakciją, nes reikia pagauti iš namuko išriedantį kamuoliuk..

Goki lavinamasis žaidimas - Spalvų ir formų rūšiuoklė

14,95€

Dėliodamas vaikas lavina rankų – akių koordinaciją, mokosi pažinti spalvas ir formas. Rūšiuoklė susideda iš 16 skirtingų spalvų ir formų kaladėlių...

Goki lavinamasis žaidimas Spalvų ir formų rūšiuoklė

19,95€

Dėliodamas vaikas lavina rankų – akių koordinaciją, mokosi pažinti spalvas ir formas. Rūšiuoklė susideda iš 20 skirtingų spalvų ir formų kaladėlių...

Goki lavinamasis žaidimas Spalvų ir formų rūšiuoklė

12,50€

Dėliodamas vaikas lavina rankų – akių koordinaciją, mokosi pažinti spalvas, su žiedais pradeda mokytis skaičiuoti. Ji susideda iš 15 skirtingų spal..

Goki lavinamoji dėžutė Formų rūšiuoklė

19,95€

Formų rūšiuoklė specialiai sukurta vaikams nuo 1 metų. Mažylio užduotis, skirtingų formų medines geometrines figūras sudėti į jų skylutes. Taip v..

Goki lavinamoji dėžutė Formų rūšiuoklė

24,95€

Formų rūšiuoklė specialiai sukurta vaikams nuo 1 metų. Mažylio užduotis, skirtingų formų medines geometrines figūras sudėti į jų skylutes. Taip vaikas..

Goki lavinamoji dėžutė Mašinėlių rūšiuoklė

27,50€

Formų rūšiuoklė specialiai sukurta vaikams nuo 1 metų. Mažylio užduotis, skirtingų formų medines mašinėlės sudėti į jų skylutes. Taip vaikas moko..

Goki magnetinė piramidė Nimo

19,95€

Magnetinė piramidė sukurta specialiai vaikui nuo 1 metų, ji puikiai lavina smulkiąją motoriką, padeda mokant vaiką skirti spalvas, rūšiuoti pagal dydį..

Goki medinė piramidė Meškutis

29,95€

Medinė piramidė tinka vaikams nuo 2 m., ji puikiai lavina smulkiąją motoriką, padeda mokant vaiką skirti spalvas, rūšiuoti pagal dydį, skaičiuoti..

Goki ratukų žaidimas

12,50€

Komplekte yra 8 ratukai, kuriuos galima skirtingai sudėti. Rekomenduojama vaikams nuo 3 metų. Prekės pristatymas pagal iš anksto suderintą užsak..

Rodoma nuo 1 iki 12 iš 32 (viso puslapių - 3)