Cart

Kūdikiams

Kūdikiams

Mediniai žaislai kūdikiams - nepakeičiama priemonė pojūčiams lavinti, motoriniams įgūdžiams formuoti, koordinacijai tobulinti. Tai meistrų ištobulinti mediniai žaisliukai, pagaminti pačioje Vokietijoje, surenkant ir dažant juos rankomis. Paimsite šiuos žaisliukus į rankas ir pajusite jų skleidžiamą šilumą ir nepriekaištingą kokybę.

Volelis - vikšrelis Mina

59,95€

Visi kūdikiai mėgsta ritinėti ir ropojant daug ką atrasti naudojant oro pripildytą volelį: vikšrą Mina ir jos draugus gyvūnus, traškesio ir kitokius e..

Barškutis - Varliukas

12,95€

Krek, krik! Šio žaliojo varliuko skleidžiamas garsas patiks jaunesniems muzikos ir ritmo gerbėjams. Jis visada muša reikiamą natą ir sukuria..

Goki kabantis žaislas - Miško gyvūnai

19,95€

Šį dekoracija papuoš kiekvieno vaiko kambarį. Išmatavimai: 30 x 23,5 cm.Medžiaga: medis..

Goki kabantis žaislas - Namas medyje

19,95€

Voverė ir jos draugai gyvena medžio namelyje. Šis kabantis žaislas papuoš kiekvieną vaikų kambarį.Išmatavimai: 22,5 x 61 cm.Medžiaga: medis..

Goki siūbuojantis žaislas - Linksmasis zuikis

14,95€

Šis linksmas mažas bičiulis sukurs šypseną visiems. Ir mylimas zuikis yra įrodymas, kad sparnai nėra būtini linksmiems svyravimams erdvėje - kai kurie..

Goki siūbuojantis žaislas - Šuo

14,95€

Šuo yra ir išlieka geriausias žmogaus draugas. Šis siūbuojantis ir ausimis plasnojantis žmogaus draugas suteiks gerų emocijų. Ausų ilgis 39 cm.Medžiag..

Haba Grandinėlė čiulptukui Džiunglės

7,95€

Grandinėlę sudaro vėrinys iš smagių medinių detalių - čia gyvena liūtukas ir begemotukas. Medinė grandinėlė - praktiška, nes tai patogi priemo..

Haba Grandinėlė čiulptukui Linksmoji ferma

7,95€

Grandinėlę sudaro vėrinys iš smagių medinių detalių - ūkininkas, ferma, kiti elementai. Medinė grandinėlė - praktiška, nes tai patogi priemonė pris..

Haba Grandinėlė Gėlytės

21,95€

Tikras džiaugsmas mažylio akims! O kiek veiksmo rankytėms! Besišypsančiomis ryškiaspalvėmis gėlytėmis papuoškite mažylio vežimėlį lovytę ar automobili..

Haba Grandinėlė Gražus pasaulis

25,00€

Grandinėlė suverta iš dailių medinių pastelinėmis spalvomis išmargintų detalių. Ir ko tik nėra šiame mažame pasaulyje! Čia gyvena besišypsantis žmogel..

Haba Grandinėlė žindukui Princėsė

7,95€

Grandinėlę sudaro vėrinys iš smagių medinių detalių - čia gyvena mažoji princėsė. Medinė grandinėlė - praktiška, nes tai patogi priemonė prise..

Haba kramtukas Drambliukas

9,95€

Ypač pirmaisiais mėnesiais kūdikiai mėgsta viską tyrinėti burna. Šis žavingas graužiamas žaislas šiuo požiūriu yra tobulas, nes jis turi skirting..

Rodoma nuo 1 iki 12 iš 44 (viso puslapių - 4)