Cart

Dėlionės, galvosūkiai, mozaikos

Dėlionės, galvosūkiai, mozaikos

Dėlionės ir galvosūkiai - turbūt nėra žmogaus, kuriam jie nepatiktų. Turbūt nėra vaiko, kuris besimėgaudamas dėliotų dėlionę ir kaskart neatrastų ko nors naujo.

Goki dėlionė - atminties žaidimas

9,95€

Lengvas 32 kortelių atminties žaidimas, kuris padės Jūsų mažyliui pažinti gyvūnus ir lavinsite vaiko pastabumą. Vaikams nuo 3 metų. Kortelė..

Goki dėlionė Aprenk mergaitę ir berniuką

13,45€

36 skirtingų spalvų detalės suteikia daug galimybių keisti vaikų aprangą. Medinės dėžutės išmatavimai 13x21x4,2 cm. Rekomenduojama vai..

Goki dėlionė Gyvūnai

8,95€

Ši XXL dėlionė pagaminta iš labai kokybiško kartono. Susideda iš 49 detalių. Dėlionės skersmuo 45 cm. Rekomenduojama vaikams nuo 6 metų. Pr..

Goki dėlionė Linksmieji gyvūnai

9,95€

Ši dėlionė ypatinga tuo, kad sudėtų kubelių forma atitinka gyvūno formą. Dėlionė sudedama iš 12 medinių kaladėlių. Vienos kaladėlės dydis 3,5 x 3,5 cm..

Goki dėlionė Pasaulis

8,95€

Ši XXL dėlionė pagaminta iš labai kokybiško kartono. Susideda iš 49 detalių. Dėlionės skersmuo 45 cm. Rekomenduojama vaikams nuo 6 metų. Pr..

Goki dėlionė-žaidimas Traukinukai

12,95€

Dėlionė - žaidimas padeda vaikui rasti atlikimo būdus, koncentruoti dėmesį, lavina vaiko pastabumą, loginį mąstymą. Taip pat šių kortelių pagalba..

Goki kaladėlių dėlionė Jaunikliai

5,79€

Puiki dėlionė iš kaladėlių 2 metų mažyliui. Gražūs paveiksliukai, kaladėlės pagamintos iš medžio. Dėlionė džiugins vaikus ir tuo pačiu skatins loginį ..

Goki kalimo žaidimas Automobiliai

19,95€

Kaip smagu plaktuko pagalba, naudojant įvairias medines formeles, sumodeliuoti mašinytes. Žaidimas lavina smulkiąją motoriką, ugdo vaizduotę ir kūrybi..

Goki kalimo žaidimas Geometrinės formelės

19,95€

Kaip smagu plaktuko pagalba, naudojant įvairias medines formeles, sukurti nuostabius vaizdus. Žaidimas lavina smulkiąją motoriką, ugdo vaizduotę ir kū..

Goki magnetinis žaidimas Aprenk berniuką

17,95€

Pasipuošti ar užmaskuoti ?!  Astronautas su snorkeliu ir kauke - ne bėda, visa tai dera. Galima sukurti beprotiškiausius personažus.&nb..

Goki magnetinis žaidimas Aprenk mergaitę

17,95€

Norite pasipuošti? Naudojant 44 dalių persirengimo žaidimą, rūbų keitimo malonumą tikrai turėsite. Žaidimas su magnetiniais drabužiais turi papildomą ..

Goki magnetinis žaidimas Berniuko nuotaikos

17,95€

Vampyras, piratas ar klasės klounas ?! Vaizduotė nežino ribų. Veido kontūras gali būti užpildytas 66 magnetinėmis dalimis. Kiekvienas, ..

Rodoma nuo 1 iki 12 iš 121 (viso puslapių - 11)