Cart

Dėlionės, galvosūkiai, mozaikos

Dėlionės, galvosūkiai, mozaikos

Dėlionės ir galvosūkiai - turbūt nėra žmogaus, kuriam jie nepatiktų. Turbūt nėra vaiko, kuris besimėgaudamas dėliotų dėlionę ir kaskart neatrastų ko nors naujo.

Goki dėlionė - atminties žaidimas

14,50€

Lengvas 32 kortelių atminties žaidimas, kuris padės Jūsų mažyliui pažinti gyvūnus ir lavinsite vaiko pastabumą. Vaikams nuo 3 metų. Kortelė..

Goki dėlionė Aprenk mergaitę ir berniuką

14,50€

36 skirtingų spalvų detalės suteikia daug galimybių keisti vaikų aprangą. Medinės dėžutės išmatavimai 13x21x4,2 cm. Rekomenduojama vai..

Goki dėlionė Pasaulis

9,95€

Ši XXL dėlionė pagaminta iš labai kokybiško kartono. Susideda iš 49 detalių. Dėlionės skersmuo 45 cm. Rekomenduojama vaikams nuo 6 metų. Pr..

Goki dėlionė-žaidimas Traukinukai

17,50€

Dėlionė - žaidimas padeda vaikui rasti atlikimo būdus, koncentruoti dėmesį, lavina vaiko pastabumą, loginį mąstymą. Taip pat šių kortelių pagalba..

Goki kaladėlių dėlionė Jaunikliai

7,95€

Puiki dėlionė iš kaladėlių 2 metų mažyliui. Gražūs paveiksliukai, kaladėlės pagamintos iš medžio. Dėlionė džiugins vaikus ir tuo pačiu skatins loginį ..

Goki kaladėlių dėlionė Linksmieji gyvūnai

10,95€

Ši dėlionė ypatinga tuo, kad sudėtų kubelių forma atitinka gyvūno formą. Dėlionė sudedama iš 12 medinių kaladėlių. Vienos kaladėlės dydis 3,5 x 3,5 cm..

Goki kaladėlių dėlionė Metų laikai ūkyje

11,50€

Su dėlione iš kaladėlių galima sudėlioti šešis skirtingus metų laikų motyvus ūkyje.Rinkinyje 12 kaladėlių.Išmatavimai : 14 x 10,5 x 3,5 cm.Skirta vaik..

Goki kaladėlių dėlionė Miško gyvūnai

11,50€

Su dėlione iš kaladėlių galima sudėlioti šešis skirtingus ir linksmus miško gyvūnų paveikslėlius.Rinkinyje 12 kaladėlių.Išmatavimai : 14 x 10,5 x 3,5 ..

Goki kaladėlių dėlionė Pasakos

18,50€

Su dėlione iš kaladėlių galima sudėlioti šešis skirtingus žinomų pasakų motyvus.Rinkinyje 20 kaladėlių.Išmatavimai : 17,5 x 14 x 3,5 cm.Skirta vaikams..

Goki kalimo žaidimas Automobiliai

22,50€

Kaip smagu plaktuko pagalba, naudojant įvairias medines formeles, sumodeliuoti mašinytes. Žaidimas lavina smulkiąją motoriką, ugdo vaizduotę ir kūrybi..

Goki kalimo žaidimas Geometrinės formelės

22,50€

Kaip smagu plaktuko pagalba, naudojant įvairias medines formeles, sukurti nuostabius vaizdus. Žaidimas lavina smulkiąją motoriką, ugdo vaizduotę ir kū..

Goki kalimo žaidimas Geometrinės formelės

18,50€

Kaip smagu plaktuko pagalba, naudojant įvairias medines formeles, sukurti nuostabius vaizdus. Žaidimas lavina smulkiąją motoriką, ugdo vaizduotę ir kū..

Rodoma nuo 1 iki 12 iš 123 (viso puslapių - 11)