Cart

Kilimai

Haba Frobel statybinis kilimas

649,00€

Smagu statyti ant šio aukštos kokybės, tvirto kilimėlio su linksmų vaivorykštės spalvų motyvais. Daugybė gyvybės formų pagal Fröbel, t. y. kasdie..

Haba kampinis kilimas Miestas

229,00€

Keletas kilimų gali būti dedami vienas šalia kito. Gatvės ir žalios zonos sutampa, kai kilimai sudedami vienas šalia kito. Išmatavimai: šono ilgis ..

Haba kampinis kilimas Upės delta

379,00€

Itin storas ir švelnus kilimas su neslystančia danga, o jei pirštu vesite per nedidelius griovelius, atrasite naujus potyrius.Kilimo išmatavimai: ..

Haba kilimas 20 skaičių

529,00€

Žaismingas būdas sužinoti apie skaičius iki 20. Tinka fiziniams žaidimams su keliais vaikais.Medžiaga: tekstilė, poliesteris, lateksas.Kilimo išmatavi..

Haba kilimas Emocijos

459,00€

Ant kilimo yra sužymėtos pagrindinės emocijos ( džiaugsmas, nuostaba, pyktis, liūdesys, baimė, pasibjaurėjimas ). Kilimas suteikia daug galimybių disk..

Haba kilimas Feelix & Fay

459,00€

Kilimas ypač minkštas su apčiuopiamu 3D efektu gerai atrodo bet kurioje patalpoje ir padeda vaikams patiems išspręsti konfliktines situacijas. Dvi did..

Haba kilimas Mūsų pasaulis

399,00€

Žaisdami ant jo vaikai gali daug sužinoti: apie žemynus ir šalis, taip pat apie ten gyvenančius žmones ir gyvūnus. Realistinis pasaulio žemėlapis su a..

Haba pagalvėlės Emocijos

149,00€

Pagalvėlės galima dėti ant kėdžių arba gali būti dedamos ant emocijų kilimo (Kodas HB 356113). Šypsenėlės vaizduoja pagrindines emocijas( džiaugsmą, p..

Haba sėdėjimo ratu kilimas

659,00€

Šios aukštos kokybės kilimas tinka rytiniams pokalbiams ratu. Kiekvienas vaikas gali pasirinkti mėgstamą „kėdutės“ spalvą ar formą. Reikalingas p..

Haba Skaičių kilimas

649,00€

Puikiai dera su „Skaičiaus pasaulio“ žaidimu. Tik vienas žingsnis ir tu jau skaičių šalyje! Skaičių sodai tik ir laukia tavo apsilankymo! Vaikai patys..

Haba spalvų kilimas

329,00€

Itin storas, švelnus milžiniškomis spalvų dėmėmis kilimas idealiai tinka spalviniams žaidimas. Kilimas su neslystančiu pagrindu.Skersmuo: 2 metrai. ..

Kilimas Boružė

179,00€

Apvalaus kilimo skersmuo 2m. Prekės pristatymas pagal iš anksto suderintą užsakymą...

Rodoma nuo 1 iki 12 iš 30 (viso puslapių - 3)