Cart
                         

Sąlygos ir taisyklės

Dėkojame, kad domitės ar ketinate pirkti parduotuvėje SPRAGTUKAS. Tikime, jog mūsų siūlomi žaisliukai ilgai džiugins jūsų vaikutį. Tad kaip pirkti mūsų internetinėje parduotuvėje SPRAGTUKAS?

Viskas paprasta, tačiau smulkiai aprašysime visus pirkimo žingsnius:

1. Prekių krepšelis. Kaip ir įprastoje parduotuvėje, jums patikusias prekes susidėkite į prekių krepšelį - elektroninį. Tai padaryti galite spausdami prie prekės esamtį mygtuką Į krepšelį.

2. Jei viską išsirinkote ir norėtumėte pirkti, pirkite! Tai padaryti galite dviem būdais: užsiregistravę ir susikūrę savo paskyrą arba nesiregistravę, o tiesiog užpildę anketą. Kuo skiriasi šie du būdai?

- Jei susikursite savo paskyrą, jums nereikės suvedinėti savo duomenų (vardo, pavardės, adreso ir pan.), jei norėsite pirkti dar kartą mūsų parduotuvėje. Be to, susikūrę savo paskyrą ir prisijungę, visuomet matysite, ką anksčiau buvote užsisakę, galėsite susidaryti savo prekių Geidaraštį (jis pravers, jei susiplanuosite tam tikras prekes pirkti vėliau ar tiesiog greitai rasti informaciją apie jums patikusią prekę), prenumeruoti naujienlaiškį.

- Jei pirksite nesiregistravę, o įvedę savo duomenis į anketą, jūs užtruksite šiek tiek trumpiau, tačiau kitą kartą perkant pas mus vėl turėsite įvesti tuos pačius duomenis.

3. Pristatymo informacija. Taigi, turite savo pirkinių krepšelį, prisijungėte arba suvedėte savo duomenis, tuomet jūsų paprašysime nurodyti, kokiu adresu jums atsiųsti siuntą. Visuomet galėsite nurodyti naują adresą, savo adresų knygelėje turėti keletą adresų, kuriuos kiekvieną kartą pirkdami galėsite keisti. Pasirinkite, kokiu būdu norėtumėte prekę gauti. Visa informacija apie prekių pristatymo įkainius.

4. Apmokėjimo informacija. Apmokėti už prekes galite tiesiog pervesdami pinigėlius į mūsų banko sąskaitą. DĖMESIO: gavę jūsų užsakymą, mes su jumis susisieksime el. paštu arba telefonu ir patvirtinsime jūsų užsakymą, todėl pinigėlius perveskite tik tuomet, kai gausite šį mūsų patvirtinimą.

5. Prekės skuba pas jus! Stengiamės, kad mūsų pirkėjai prekes gautų kuo greičiau, todėl siuntinuką jums išsiųsime, tą pačią dieną, sąskaitoje pamatę jūsų pervestus pinigėlius.