Cart

Terapijai


Atsipalaidavimo palapinė

135,00€

Palapinė yra puiki pramoga kiekvienam vaikui, taip pat naudinga priemonė terapiniame darbe. Puikiai tinka žaidimams, lavinantiems vaikų vaizduotę ir s..

Didelis RGB šviesos skydelis

385,00€

Šviesos plokštės su naujausia RGB technologija. Spalvų keitiklis yra integruotas, kurį galima valdyti nuotolinio valdymo pulteliu. RGB šviesos plokšte..

Didelis šviesos stalas

1 289,00€

Dėl didelio apšviesto ploto su integruotu spalvų keitimu stalas suteikia daug vietos tyrimams.  Tai, kas nematoma, tampa matoma naudojant įvairiu..

Eduplay - Išgaubti veidrodžiai, 4 vnt

148,90€

4 būdai atrasti save. Šie veidrodžiai pagaminti iš tvirto akrilo ir idealiai tiks mokykloms ir darželiams. Veidrodžiai užapvalintais kampais, tinka na..

Eduplay - Išgaubti veidrodžiai, 49 x 49

128,90€

9 būdai atrasti save. Šie veidrodžiai pagaminti iš tvirto akrilo ir idealiai tiks mokykloms ir darželiams. Veidrodžiai užapvalintais kampais, tinka na..

Eduplay - Išgaubti veidrodžiai, 78 x 78

259,90€

9 būdai atrasti save. Šie veidrodžiai pagaminti iš tvirto akrilo ir idealiai tiks mokykloms ir darželiams. Veidrodžiai užapvalintais kampais, tinka na..

Eduplay - Išgaubti veidrodžiai,16

128,90€

16 būdų atrasti save. Šie veidrodžiai pagaminti iš tvirto akrilo ir idealiai tiks mokykloms ir darželiams. Veidrodžiai užapvalintais kampais, tinka na..

Eduplay - Šviečianti smėlio dėžė

509,90€

Puiki dėžė tiks ne tik žaidimams bet ir terapijai. Tapyti galima ne tik naudojant smėlį, bet ir manų kruopas, ryžius, tai ypač patiks vaikams. Žaidima..

Eduplay - Šviesos apskritimas

277,70€

Šviesa žmones žavėjo nuo senų senovės.Nuostabus užsiėmimas vaikams, piešiant gali būti naudojamas smėlis, ar kitos permatomos žaidimo medžiagos. Pieši..

Elastinis gilios stimuliacijos tunelis

194,95€

Elastinis gilios stimuliacijos tunelis padeda vaikams ugdyti judrumą, jėgą, ištvermę, taip pat suvokti savo kūną. Tačiau jis taip pat gali suteikti vi..

Emocijų kamuoliukų rinkinys

43,99€

Ne visada tarp vaikų būna ramybės, džiaugsmo... Siekdami ugdyti tarpusavio supratimą ir užjausti kitus vaikus, vaikai emocijų kamuoliukais gali i..

Gofruotas sensorinis čiužinys

105,00€

Dėl savo formos minkštas ir lengvas čiužinys yra universalus. Jis gali būti naudojamas kaip minkštas čiužinys sportuojančiam ar besiilsinčiam vaikui n..

Rodoma nuo 1 iki 12 iš 58 (viso puslapių - 5)