Cart

ŽAISLAI

ŽAISLAI

Žaislai iš geriausių Europos gamintojų Jūsų mažyliams! Žaislai - tai kuras vaikų fantazijos varikliukui užkurti. Užtenka lėlytės ir mažylė ja rūpinasi kaip tikra mama, užtenka kelių kaladėlių ir vaikai akimirksniu tampa konstruktoriais ir architektais. Savo pirkėjams siūlome tik aukščiausios kokybės žaislus. Tai mediniai, minkšti žaisliukai - lėlės, mediniai lėlių baldeliai, mašinėlės, muzikiniai instrumentai vaikams, kaladėlės ir konstruktoriai, dėlionės ir galvosūkiai bei kiti žaislai.

Dantoy - Automobilių garažas su trimis automobiliais

34,95€

Dantoy garažas su 3 tarnybiniais automobiliais. Garaže automobiliai yra paruošti važiuoti, kai tik prireiks jūsų automobilių. Garaže yra try..

Dantoy - Automobilių plovykla su trimis automobiliais

34,95€

Automobilių plovykla su čiuožykla ir ryškiaspalve stogo vieta trims mieliems automobiliams, kurie yra komplekto dalis. Kiekvienas automobilis tur..

Dantoy - mažosios princesės pusryčių rinkinys

24,95€

„My Little Princess“ pusryčių rinkinyje yra viskas, ko reikia skaniausiems pusryčiams, kokių tik galite norėti. 23 dalių rinkinys, įskaitant;&nbs..

Dantoy - plastikinis kastuvas, 55 cm.

5,45€

Paprastas ir tvirtas kastuvas, kurio ilgis 55 cm. Rankena yra patogi laikyti ir puikiai tinka mažų vaikų rankoms. Žaisti smėlyje visada..

Dantoy - plastikinis kastuvas, 58 cm.

11,45€

Paprastas ir tvirtas kastuvas, kurio ilgis 58 cm. Rankena yra patogi laikyti ir puikiai tinka mažų vaikų rankoms. Žaisti smėlyje visada..

Dantoy - Virtuvėlė, 70 cm.

164,95€

Sukomplektuota virtuvė su priedais, kurie padės sustiprinti vaiko mokymąsi ir vystymąsi, taip pat jo vaizduotę ir smulkiosios motorikos valdymą.Išmata..

Dantoy - žaislinis ekskavatorius

40,95€

Tvirtas ekskavatorius su priekiniu krautuvu/kastuvu, kuris gali būti naudojamas smėliui pakrauti ir iškrauti. Šis žaislas padeda stiprinti rankų-..

Dantoy - žaislinis mygtukinis telefonas

20,95€

Būkite kaip suaugę su šiuo ryškiu, bet tikrovišku Dantoy telefonu su mygtukais. Telefonas ne tik puikiai tinka vaidmenų žaidimams, bet ir vaiz..

Dantoy BM - smėlio grąžtas

4,95€

Smėlio grąžtas iš Dantoy jūrinės visatos Blue Marine Toys siūlo begalines juslinio žaidimo ir gamtos tyrinėjimo galimybes - ypač smėlio dėžėje, kur va..

Dantoy BM - Valčių rinkinys, 4 vnt

7,90€

Išplaukite į nesibaigiančius nuotykius su šiomis mažomis Dantoy valtelėmis. Šis laivelių rinkinys patiks kiekvienam vaikui-žaidžiant vienam ar grupėje..

Dantoy GB - Laistytuvas su 2 rankenom

8,95€

Dantoy laistytuvas iš kolekcijos „Green Bean“. Produktas pagamintas iš plastiko atliekų, pažymėtas specialiu, ekologiškumą žyminčiu ženklu. Perdirbimo..

Dantoy GB - sunkvežimis

55,95€

Šaunus dviejų žemės spalvų Dantoy sunkvežimis su juodais ratais.Dantoy bortinis sunkvežimis turi judančias dalis ir ratus. Didelis sunkvežimis ga..

Rodoma nuo 1 iki 12 iš 540 (viso puslapių - 45)