Cart

Pasaulio pažinimui

Haba didintuvų centras

75,00€

Laikiklis su 6 padidinamaisiais stiklais, kurių 4 skirtingais didinimo lęšiais.idealiai tinka jaunų mokslininkų grupėmsDidinamuosius stiklus lengva la..

Haba tyrinėjimų rinkinys, 61 det.

239,00€

Atraskite iš pažiūros nematomą plika akimi dalelytę. Lapai, gėlės, žmogaus plaukas- po padidinamuoju stiklu ar mikroskopu tampa didžiuliu ir matomu.Ri..

Mikroskopas

125,00€

Idealus mikroskopas pradedančiajam. Patogus mikroskopas su žiūronu, mažas svoris ir gera optinė kokybė.Rinkinyje yra dėžutė su 12 -os mineralų pavyzdž..

Mikroskopas

299,00€

Mikroskopas su 40 kartų padidinimu. Apšvietimą galima įjungti iš viršaus  arba iš apačios. Dėl LED apšvietimo vaidai yra dar ryškesni - todėl ste..

Požeminė laboratorija

31,95€

Kas vyksta po žeme, vaikai su šiuo eksperimentu gali stebėti: kaip dygsta šaknys ar sliekai atranda kelią ir vėdina dirvą. Tiesiog užpildykite korpusą..

Smėlio laikrodžiai, 16,3 cm.

69,95€

Smėlio laikrodis – priemonė laiko tarpui nustatyti, sudaryta iš dviejų indų, sujungtų siauru praėjimu. Rinkinį sudaro: 5 skirtingo laiko smėlio lai..

Smėlio laikrodžiai, 9 cm.

9,95€

Smėlio laikrodis – priemonė laiko tarpui nustatyti, sudaryta iš dviejų indų, sujungtų siauru praėjimu. Rinkinį sudaro: 5 skirtingo laiko smėlio lai..

Stebėjimo dėžutės, 18 vnt.

44,95€

Maišykite spalvas ir stebėkite kaip keičiasi objekto vaizdas skirtingų spalvų dėžėse. Dėžutes galima atidaryti ir įdėti smulkius daiktus. Dangtelius i..

Svėrimo ir tūrių rinkinys, 31 vnt

214,95€

Ar didelis visada sunkus, o mažas visada lengvas? Čia vaikai mokosi suprasti svorio ir tūrio pagrindus.Rinkinyje: stalo svarstyklės, 6 spyruokliniai j..

Vabzdžių laikymo dėžutės 2 vnt.

19,95€

Dėžutės skirtos apžiūrėti arba pervežti vabalus, sraiges, drugelius ir kitus smulkius gyvius. Idealiai tinka gamtos pažinimui. Dėžutės turi rankenas i..

Vandens eksperimentų rinkinys

199,00€

Eksperimentų rinkinys jauniesiems vandens tyrinėtojams.Turinys: 1 dėžutė su dangteliu5 skirtingos talpos matavimo puodeliai (didžiausias puodelis..

Rodoma nuo 1 iki 11 iš 11 (viso puslapių - 1)