Cart

Pasaulio pažinimui

Pasaulio pažinimui

Triukšmo lygio šviesoforas

133,00€

Raudona - geltona - žalia - trijų lygių triukšmo valdymo sistema. Pažįstamos šviesoforo spalvos rodo triukšmo lygį. Jei jis per aukštas, šviesofo..

5 spalvų kvadratiniai penketukai

24,95€

Rinkinyje 60 kvadratinių penketukų, pagamintų iš RE-Wood. Kiekvienos  spalvos po 12 vnt.Spalvos: raudona, mėlyna, žalia, geltona, ir oranžinė.Vie..

Atgalinės atskaitos laikmatis

57,90€

Atgalinės atskaitos laikmatis su šviesoforo disku. Didelis tylus atgalinės atskaitos laikrodis su veidrodiniu ciferblatu tiksliai parodo kiek lik..

Atradimo žaislas - rūšiavimo vamzdeliai

70,00€

Su skaidriomis rūšiavimo kolbomis ant medinio pagrindo galima žaismingai tyrinėti proporcijas ar rūšiuoti medžiagas.Prekės pristatymas pagal iš anksto..

Atradimo žaislas - vandens sistema

100,00€

Tai priedas prie atradimų stoties ( kodas: 557 291). Priklausomai nuo kamščio padėties, vanduo teka per akrilo vamzdžius skirtingais keliais. Vandens ..

Atradimų stalas

699,00€

Dėl specialių lizdų, skirtų atradimų žaislams, šis purvo stalas tampa atradimų stalu. Vaikai pasirenka priedus, prijunkite juos ir iškart pradeda žais..

Atradimų stotis

1 250,00€

Atradimų stotis - besisukantys su skirtingų aukščių žaidimų paviršiais. Tuo pačiu metu gali žaisti daug vaikų. Prijungus tinkamus priedus iš Kalalier ..

Atradimų žaislas - ledų padėklas

45,00€

Čia galima lengvai sutalpinti viską, ką randa vaikai. Nesvarbu, ar surinkti pagaliukai, ar ledo formelės iš smėlio dėžės, ar mažos pavasarinės puokštė..

Atradimų žaislas - padėklas

80,00€

Spalvotų akmenukų ar mažų riešutėlių raštų dėjimas į spiralę išdėstytas skylutes yra atpalaiduojanti veikla. Stebuklingam diskui besisukant, vėl ir vė..

Atradimų žaislas - plaktukas su kaiščiais

80,00€

Vaikai savo jėgomis gali įkalti medinį kaištį į atradimų stoties lentjuostes. Rinkinį sudaro: plaktukas ( 20 cm. ilgio)3 medžio pagaliukai (..

Atradimų žaislas - riešutų gliaudyklė

70,00€

Kaip susidoroti su riešutų? Tam į pagalbą galima pasitelkti riešutų gliaudyklę.Rinkinį sudaro: plaktukas ( 20 cm.)riešutų gliaudyklė ( 15 x 5,5 c..

Atradimų žaislas - svirtis

80,00€

Ekskavatoriaus svirties pagalba galima sukurti daugybę statybvietės scenarijų.Rinkinį sudaro:įteptos šakės ( 23,5 cm. )ekskavatoriaus elementas ( 34 c..

Rodoma nuo 1 iki 12 iš 116 (viso puslapių - 10)