Cart

Vaidmenų žaidimai

Wisdom - Lauko užkandžių baras

995,00€

Sveiki atvykę į lauko užkandžių barą – vietą, kur atgyja vaizduotė, o mažieji pardavėjai pasineria į vaidmenų žaidimų pasaulį. Šis universalus lauko u..

Dantoy - Didelis pusryčių ir vakarienės rinkinys, 78 vnt

54,95€

„Dantoy“ pusryčių ir vakarienės komplektas.Didelis valgomojo komplektas, puikiai tinkantis patalpoms, kuriose vienu metu gali žaisti daug vaikų. ..

Dantoy - mažosios princesės pusryčių rinkinys

24,95€

„My Little Princess“ pusryčių rinkinyje yra viskas, ko reikia skaniausiems pusryčiams, kokių tik galite norėti. 23 dalių rinkinys, įskaitant;&nbs..

Dantoy - Mažosios princesės vakarienės rinkinys

13,95€

Pilnas mielų spalvų puodų ir stalo reikmenų rinkinys iš " For My Little Princess " kolekcijos, kuriame yra viskas, ko reikia norint paruošti skaniausi..

Dantoy - Tiny bio žaislinių indų rinkinys

83,40€

Šis kokybiškas rinkinys tinka naudoti tiek viduje, tiek lauke. Jis taip pat tinka žaisti smėlio dėžėje, kaip ir realiai. Po kelionės į smėli..

Dantoy - Virtuvėlė, 70 cm.

164,95€

Sukomplektuota virtuvė su priedais, kurie padės sustiprinti vaiko mokymąsi ir vystymąsi, taip pat jo vaizduotę ir smulkiosios motorikos valdymą.Išmata..

Dantoy - Virtuvės žaidimų rinkinys

56,35€

Pilnas virtuvės komplektas 4 asmenims, leidžiantis vaikui gaminti, patiekti ir plauti indus. Padeda stiprinti vaiko socialinius santykius per aps..

Dantoy - Žaislinis BBQ meistro rinkinys, 56 vnt.

51,45€

Didelis rinkinys su daug galimybių vaizduotės vaidmenų žaidimams kaip BBQ meistras. Šis puikus rinkinys suteikia galimybę pakviesti vakarieniauti..

Dantoy - žaislinis mygtukinis telefonas

20,95€

Būkite kaip suaugę su šiuo ryškiu, bet tikrovišku Dantoy telefonu su mygtukais. Telefonas ne tik puikiai tinka vaidmenų žaidimams, bet ir vaiz..

Dantoy GB - žaislinis indų rinkinys, 22 dalių

14,10€

Dantoy rinkinį sudaro puodas su dangčiu, lėkštės, puodeliai ir stalo įrankiai su šakute, peiliu ir šaukštu. Pakvieskite draugus ir šeimos narius,..

Dantoy GB - žaislinis kavos indų rinkinys, 17 dalių

14,95€

Žaislinis kavos rinkinys iš Dantoy Green Bean kolekcijos. Iš 17 dalių galite padengti stalą 4 žmonėms. Rinkinys pagamintas iš gamybos plasti..

Dantoy GG - pusryčių rinkinys

29,95€

Su Dantoy rinkiniu pakvieskite visus gausių, skanių pusryčių. Rinkinį sudaro duona, kiaušiniai, sūris ir keptuvė kepimui, lėkštės, puodeliai, stalo įr..

Rodoma nuo 1 iki 12 iš 87 (viso puslapių - 8)