Cart

Vaidmenų žaidimai

Goki lėlių dviejų aukštų namas

95,00€

Šiame namelyje yra daug kambarių, kuriuose galima sutalpinti daug baldelių ir didelę lėlyčių šeimynėlę.Medinio namelio išmatavimai:74 x 33,5 x 66 cm.R..

Goki lėlių dviejų aukštų namas su baldais

199,00€

Šiame namelyje yra daug kambarių, kuriuose galima sutalpinti daug baldelių ir didelę lėlyčių šeimynėlę.Šiame rinkinyje yra keturi baldų komplektai: Sv..

Goki lėlių trijų aukštų namas su baldais

275,00€

Šiame namelyje yra daug kambarių, kuriuose galima sutalpinti daug baldelių ir didelę lėlyčių šeimynėlę.Šiame rinkinyje yra keturi baldų komplektai: Sv..

Goki žaislinė parduotuvė, balta

125,00€

Vaikų darželio klasika: parduotuvė skatina kūrybiškumą ir atvirą žaidimą bei skatina vaizduotę žaisti vaidmenimis. Socialinis bendravim..

Goki žaislinė parduotuvėlė

119,00€

Apie tokią žaislinę parduotuvę kada nors gyvenime pasvajoja kone kiekvienas. Lentynėlės, prekystalis ir net žavingas stogelis. Prekyvietės išmatavi..

Goki žaislinė prekyvietė

109,00€

Argi ne smagu žaisti parduotuvę? Ypač, kai esi tokios prekyvietės pardavėju? Lentynėlės, stalčiukai, prekystalis - puiki vieta prekėms susidėti ir kvi..

Haba lėlė-pirštinė Varnas Theo, 30 cm.

24,95€

Malonus ir įžūlus varnas Theo iš klasikinio žaidimo " vaisių sodas" tampa nauju žaidimo draugu ir lėlių teatro veikėju. jaunieji lėlininkai gali leist..

Haba lėlių teatras

115,00€

Lėlių teatro užuolaida yra ant teleskopinio strypo, kurį greitai galima įspausti tarp durų ir pradėti spektaklį.Išmatavimai: 170 x 78 cm.Vaikams nuo 1..

Haba lėlių-pirštinių rinkinys, 12 vnt.

299,00€

Naudodami šias puikias, kokybiškas lėles - pirštines sukursite nuostabių pasakojimų.Rinkinį sudaro 12 lėlių-pirštinių: magas, vilkas, močiutė, senelis..

Lėlių-emocijų rinkinys

249,00€

Baimė, pasibjaurėjimas, džiaugsmas, liūdesys, nuostaba ir pyktis: kiekviena iš šešių minkštų rankų lėlių rodo skirtingą veido išraišką.padėti suprasti..

Mini lėlių teatras

24,50€

Tegyvuoja spektakliai! Turėdami tokį teatrą, spektaklius galėsite rengti nami - kad ir kasdien. Šis medinis namų teatras puikiai tiks lėlyčių ant pirš..

Goki lėlė-pirštinė Burtininkas

9,95€

Kokia pasaka be burtininko? Ši lėlė-pirštinė papildys bet kokią jūsų namuose surengtą pasakos teatralizaciją. Žaisdamas vaidybinius žaidimus vaikas..

Rodoma nuo 1 iki 12 iš 33 (viso puslapių - 3)