Cart

Vaidmenų žaidimai

Dantoy - mažosios princesės pusryčių rinkinys

24,95€

„My Little Princess“ pusryčių rinkinyje yra viskas, ko reikia skaniausiems pusryčiams, kokių tik galite norėti. 23 dalių rinkinys, įskaitant;&nbs..

Dantoy - Tiny bio žaislinių indų rinkinys

83,40€

Šis kokybiškas rinkinys tinka naudoti tiek viduje, tiek lauke. Jis taip pat tinka žaisti smėlio dėžėje, kaip ir realiai. Po kelionės į smėli..

Dantoy - Virtuvėlė, 70 cm.

164,95€

Sukomplektuota virtuvė su priedais, kurie padės sustiprinti vaiko mokymąsi ir vystymąsi, taip pat jo vaizduotę ir smulkiosios motorikos valdymą.Išmata..

Dantoy - žaislinis mygtukinis telefonas

20,95€

Būkite kaip suaugę su šiuo ryškiu, bet tikrovišku Dantoy telefonu su mygtukais. Telefonas ne tik puikiai tinka vaidmenų žaidimams, bet ir vaiz..

Dantoy GB - žaislinis indų rinkinys, 22 dalių

14,10€

Dantoy rinkinį sudaro puodas su dangčiu, lėkštės, puodeliai ir stalo įrankiai su šakute, peiliu ir šaukštu. Pakvieskite draugus ir šeimos narius,..

Dantoy GB - žaislinis kavos indų rinkinys, 17 dalių

14,95€

Žaislinis kavos rinkinys iš Dantoy Green Bean kolekcijos. Iš 17 dalių galite padengti stalą 4 žmonėms. Rinkinys pagamintas iš gamybos plasti..

Dantoy GG - pusryčių rinkinys

29,95€

Su Dantoy rinkiniu pakvieskite visus gausių, skanių pusryčių. Rinkinį sudaro duona, kiaušiniai, sūris ir keptuvė kepimui, lėkštės, puodeliai, stalo įr..

Dantoy GG - arbatos rinkinys, 16 vnt

20,95€

Dantoy žaliojo sodo rinkinys gražių natūralių atspalvių arbatos rinkinys. Puiki proga pakviesti meškiukus, lėles bei slaptus draugus į jaukų arbatos v..

Dantoy GG - pusryčių padėklas

18,95€

Gerai žinoma, kad pusryčiai yra svarbiausias dienos valgis ir kas gali būti gražiau nei pradėti dieną ilgais pusryčiais. Su šia puikia danų kompa..

Dantoy GG - Vaisiai ir daržovės

15,50€

Spalvingas Dantoy vaisių ir daržovių rinkinys, kurį sudaro; braškės, citrina, pomidorai, svogūnai, ridikai, pipirai, morkos, grybai ir kukurūzai...

Dantoy GG - žaislinis dešrainių rinkinys

20,80€

Šis puikus „Green Garden“ dešrainių rinkinys suteikia vaikams galimybę žaisti - kepti kepsninėje ar pakviesti vakarienės sode. Green Garden - kvi..

Dantoy GG - žaislinis grilio rinkinys

31,95€

Dantoy didelis rinkinys su daug galimybių vaizduotės vaidmenų žaidimams kaip grilio meistras. Šis puikus kepsninės rinkinys suteikia galimybę vai..

Rodoma nuo 1 iki 12 iš 70 (viso puslapių - 6)